Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Drie oude Perzische kleden. Divers. Afmeting: 67 - 106 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde kristalglazen kaarskandelaren. Villeroy & Boch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.
Vijf maal divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Boheems kristallen vaas, drie Murano vaasjes, onbekende groen-glazen vaas. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Encris Sweden glazen mondgeblazen vaas. Twee-kleurig. Bovenrand chip. Afmeting: H 26,3 cm. In redelijke staat.
Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Satsuma porselein. Twee vazen met goud/figuren decor. Eén kom met goud/figuren decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met Geisha, goud en bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Antiek Weense-stijl porseleinen servies met figuren en goud decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 8x schotels, melk/suiker set, theepot, schaal. Diverse beschadigingen. Afmeting: 5 - 15 cm. In ...
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Drie maal oud Hollands Fayence aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Bolvaas, floraal Delft Regina. *Bierpul van polychrome, Makkum. * Delfts bolvaasje, floraal. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Lot Japans serviesgoed. 31-Delen. 19e - 20e Eeuw. Drie decors. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een horloge, 3 ringen, diverse bedels en stukjes ketting. Totaal ca 81 gram.
Collier met turkoois gemaakt op staaldraad. Voorzien van kapitolstokje. Gelabeld: Claudia Roodheuvel lengte 53 cm. In goede staat.
Set sieraden, armband en collier met meerdere rijen, in het midden voorzien van een agaatachtige steen, met blauw en groen tinten. 48 cm en 18 cm
Twee zilveren kandelaren, 835/000, lage tafelkandelaren op ronde voet met bewerkte rand met krullen en bloemen. Iets afwijkend van elkaar. ø62x62mm. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, verlopend in breedte met 7 opgesoldeerde chatons bezet met een saffier, ø 2,3 mm. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. 19 c m. ca 19,8 gram. In goede staat