This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

 

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
3580 Results
Lot: 950

Metalen centuur met roze stenen

Starting price 15 EUR

Fraaie geelmetalen ceintuur, gevlochten met ronde gezaagde elementen met roze stenen. breedte 7 cm. lengte 106cm.


Lot: 1421

Onduid. gesig., Abstract figuratief

Starting price 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.


Lot: 1422

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad

Starting price 15 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.


Lot: 2485

Lot China (5x)

Starting price 15 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.


Lot: 4325

Moderne messing spiegel

Starting price 15 EUR

Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.


Lot: 6634

Lot oud/antiek porselein (divers)

Starting price 15 EUR

Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 798

Zilveren lepel & potjes in houder

Starting price 20 EUR

Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...


Lot: 945

Swarovski armband met blauw

Starting price 20 EUR

Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte 20 cm. In goede staat


Lot: 1299

Gauchard Brunier, De hen die gouden eieren lei

Starting price 20 EUR

Gauchard Brunier. De hen die gouden eieren lei. 19e Eeuwse prent op papier. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.


Lot: 1405

Schau Pi Tuing, Paard

Starting price 20 EUR

Schau Pi Tuing. Original Radierung. Paard. Ets op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.


Lot: 2275

2x 60-er Jaren bureaulampjes

Starting price 20 EUR

Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2276

Antiek Judaica borduursel

Starting price 20 EUR

Antiek Judaica borduursel. Floraal. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.


Lot: 2432

Houten plaquette, 19e eeuw

Starting price 20 EUR

19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.


Lot: 2443

Antiek Engels bordenrek, 1900

Starting price 20 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 65 x 95 x 10 cm. In goede staat.


Lot: 2450

Art Nouveau vakverdeelschaal

Starting price 20 EUR

Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.


Lot: 2455

Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw

Starting price 20 EUR

Kleine Hollandse bronzen vijzel. Gemerkt Aka Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.


Lot: 2471

Schaakspel / Oude wijnopener-set

Starting price 20 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.


Lot: 2486

Hoornen rozenkranshouder, 1920

Starting price 20 EUR

Hoornen rozenkranshouder. Circa 1920. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.


Lot: 2498

Oud gestoken masker

Starting price 20 EUR

Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Lot: 2502

2x Hoornen bootjes met figuren

Starting price 20 EUR

Twee Oosterse hoornen boten met benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.


Lot: 2719

Oude Franse Beuchat harpoen

Starting price 20 EUR

Oude Franse Beuchat harpoen. Functies niet getest. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.


Lot: 3103

Lot houten speelgoed, 1950

Starting price 20 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Vrachtwagen, S.I.O. Holland, tracktor, paard, eend. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.


Lot: 3106

Doos houten speelgoed

Starting price 20 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.


Lot: 519

Zilveren tuitzeefje

Starting price 25 EUR

Zilveren tuitzeefje, 833/000, rond model met gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. MT.: P.L.Uriot, Amsterdam. 1822-1865. ø 5 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat