Ring met doorzichtige kunststof band met aan de bovenzijde een ovale double zetrand met blauwe steen. ø54. breedte 12 mm. In goede staat
Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 zilveren poot met parelrand. Afmeting: circa 11 x 12 cm. Poothoogte: 6,5 cm. Mr. J. Hogendoorn-Amsterdam. 1881 - 1890. Ch...
Double armband, Elvis Memphis met diverse bedels. lengte 20-24cm. In goede staat
Set met zilveren ring, choker en oorknoppen, 925/000, met een overslag. ca 15,1 gram. In goede staat
Grove goud op zilveren ring, 925/000, met champagne kleurige steen. Brede strakke ring, 11 mm, met in het midden een kussenvormig gefacetteerde zirconia. ø 55, ca 20,1 gram, Duidelijke draagsporen, in...
Twee zilveren zakhorloges, een Engels zakhorloge en een Duits zakhorloge met witmetalen beschermkast. ø ca 5 cm.
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 10-13-16 mm, met in een roze tint. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 57 cm. Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. ca 9,1 gram. Nieuw
Lot met 11 armbanden met o.a. hoorn en been. Diversen voorzien van schilderingen.
Zilveren hanghorloge, 835/000, met een bewerkte rand met krullen. Mechanisch, Ancre. 30x50mm. Werkend. In goede staat.
Wijkniet. 1927. 1894 - ...?..... Stadsgezicht met ophaalbrug. gezicht op oostpoort te delft. Houtsnede op papier. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.
Twee antieke inktpotten. Eén maal Imari, circa 1900. Eén maal Art Deco, marmer/glas, circa 1930. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Antieke uit eikenhout gestoken uil op stam. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Originele oude Chinese handgeborduurde traditionele muts. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.
Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Eén maal Genesha, één maal Bodhisattua. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen gesigneerde plaquette. Oude dame. P. Greiker/Greiber. Monogram H.S. 1929. Afmeting: 11,5 x 9 x 0,6 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Nagietsels naar oud voorbeeld. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...
Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee maal Hongaars porselein Hollohaza. Ibissen en olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Lot met colliers van edelstenen, met o.a. agaat, parels en granaat.