Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...
Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Zilveren klemarmband, 925/000, met een bewerking van getorste draden. breedte 27 mm, ø 63 mm. ca 74 gram. In goede staat
Lot met 2 horloges, chronograaf Parnis, met rubberen band, Quarts en een stalen pontiac horloge mechanisch.
Zilveren miniatuur in de vorm van een os, 830/000. ca 21 gram. 7x2x4cm. In goede staat
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 kandelaar met ajour gezaagde spijlen en parelranden aan de onder- en bovenkant. Mr. Fa. de Leeuw en Gieleam-'s Hertogenbosch. 1892 - 1894. Afmeting: ø 6 x 4 cm. In goede staat.
Plated hand met Jeruzalem. Gemerkt Karshi Jeruzalem 1955. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, met gefacetteerde lunette, witte emaille wijzerplaat en bewerkte achterzijde. ø 22,5 mm.
BWG zilveren Djokja doosje met floraal drijfwerk met vogels op het deksel en voorzien van ophangring. Afmeting: 5 cm. Gewicht: circa 25 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een open ring met markiesvormen, een ring met gourmetschakel en een ring met bollen. ø55-57 mm. totaal ca 38 gram. In goede staat
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binn...
Zilveren rosé creolen, 925/000, bolmodel breedte 10 mm. ø 20 mm. ca 12,3 gram. In goede staat.
Wit metalen zakhorloge met wekker. Geplaatst in een kunststof kast. Glas ontbreekt. ø 50 mm. In redelijk goede staat
Drie kristallen delen met glas, met 2 asbakken met een zilveren rand, één met monogram, en een pennenbakje met zilveren rand. Verschillende gehaltes. ø12 cm en 24x8cm. In goede staat
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 12 mm, met groen grijs bruin tinten. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 47 cm. Nieuw
Lot met 5 zilveren sieraden, met o.a. 3 ringen met zirconia, een broche in de vorm van een hond met markesiet en een broche met strikmodel. diverse gehaltes. totaal ca 19 gram. In goede staat
Twee colliers, één van gefacetteerde graneten, ø 8,5mmn bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, 44cm en een collier van gitachtige kralen met een grote rozet gemaakt uit kralen. Lengte 60 cm. In...
Zilveren broche, 925/000, staafmodel met getorste bewerking en bekroond met aan de einden een bloedkoraal, ø7 mm. Lengte 55mm. ca 4,8 gram. In goede staat
Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.