Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 10 x 13 cm. In goede staat.
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische aquarellen met figuren voorstelling. Aquarellen op papier. Afmeting: 21 x 13 cm. In goede staat.
Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.
Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
J.H. Doeleman. 1848 - 1913. Figuren op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.
E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Overzee. Circa 1930. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures. 18e - 19e Eeuw. Onder ander: *Groeningen, A.Kip F. *Dorp Nieuwkerk/Dorp oude kerk 1745 K.S.F. * Dorpstraat Middelburg. *Ets Dordrecht. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal belegering van Groeningen. Eén maal De Zel-Neering of het Darink-Delven Zeeland. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Oud, goed onderhouden lederen motorpak + beschermers. Dynamic Cruiser by MQP. Maat 40. In goede staat.
Twee maal antiek messing. Circa 1900. Eén maal cloisonne schenkkan. Eén maal dekseldoos met rondom figuren decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws terracotta figuur op houten geeboniseerde sokkel. Heilige met hond. Stukje staf afgebroken. Afmeting: H 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne metalen schemerlampen in vaasvorm. Afmeting: 67 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Mini schaakspel met benen schaakstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek houten kinderspeelgoed. Divers. Poppenstoelen etc. Circa 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Amsterdamse School-stijl kastje met lade. Circa 1930 -1940. Afmeting: 60 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.