This website uses cookies

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee 1470
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee

Result:

30 EUR

Antieke Franse boulle klok, 1900 3518
Antieke Franse boulle klok, 1900
Starting price 625 EUR
Sold
3 Delen Swarovski 5539
3 Delen Swarovski

Result:

50 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2011
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Starting price 200 EUR
Sold
Lot antiek Chinees porselein 6649
Lot antiek Chinees porselein

Result:

245 EUR

2x 12 Zilv. lepeltjes/vorkjes 747
2x 12 Zilv. lepeltjes/vorkjes
Starting price 160 EUR
Zilveren lepels en prikkers 764
Zilveren lepels en prikkers
Starting price 40 EUR
Zeldzaam damasten servet, 1955 2028
Zeldzaam damasten servet, 1955
Starting price 150 EUR
Sold
9x Swarovski 5556
9x Swarovski

Result:

75 EUR

3-Delig Frans klokkenstel 3535
3-Delig Frans klokkenstel
Starting price 230 EUR
Gouden ring met diamant, bicolour 781
Gouden ring met diamant, bicolour
Starting price 225 EUR
Sold
Glazen design stier 5573
Glazen design stier

Result:

45 EUR

Sold
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2045
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Result:

425 EUR

Zilveren lepel & potjes in houder 798
Zilveren lepel & potjes in houder
Starting price 20 EUR
Sold
Duitse Serpekin regulateur 3552
Duitse Serpekin regulateur

Result:

80 EUR

Zilveren armband met schilden 815
Zilveren armband met schilden
Starting price 50 EUR
Sold
Asbak Holland-Amerika-lijn 2062
Asbak Holland-Amerika-lijn

Result:

75 EUR

Friese staartklok 3569
Friese staartklok
Starting price 60 EUR
Sold
Eiken regulateur 3586
Eiken regulateur

Result:

40 EUR

Gouden ring met citrien, Art Deco 832
Gouden ring met citrien, Art Deco
Starting price 140 EUR
2x Messing kandelaren 2079
2x Messing kandelaren
Starting price 60 EUR
Sold
Antieke dekseldoos 2096
Antieke dekseldoos

Result:

70 EUR

Wandelstok met zilver 849
Wandelstok met zilver
Starting price 75 EUR
Franse vergulde pendule, 19e eeuw 3603
Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Starting price 240 EUR