This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Oud Chinees beeld
Result: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Result: 425 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Asbak Holland-Amerika-lijn
Result: 75 EUR

1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Wandelstok met zilver
Starting price 75 EUR

Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.

Glazen design stier
Result: 45 EUR

Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.

2x Hollandse sierschotel
Starting price 40 EUR

Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren ring lapis lazuli
Result: 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat

Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)
Result: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Starting price 60 EUR

Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos
Result: 70 EUR

Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Chinese schotel
Starting price 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.

4 Zilveren ringen
Starting price 50 EUR

Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met zirconia en parel. ca 41,5 gram. diverse maten.

Art Nouveau tafellamp
Starting price 60 EUR

Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.

Duits servies
Starting price 125 EUR

Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...

Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw
Result: 20 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kommen + consoles
Result: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.

Antieke Nympfenburg beeldengroep
Starting price 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Result: 245 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...

Zilveren 3-poot bakje
Result: 250 EUR

Prachtige zilveren bak, 930/000, met een deels omgeslagen rand met gezaagd decor, aan de onderzijde bewerkt met voluten en een knop. Geplaatst op 3 klauwpoten met bloemapplique. 14x14x11cm. ca 334 gra...

Tourmalijn collier met gouden hanger
Starting price 150 EUR

Collier van lichtgroen tourmalijnkralen met gouden bollen en kruisje, 585/000. Collier van fijne kralen, ø 3,5 mm, met 30 gladde gouden bolletjes en in het midden een gouden kruis bezet met groene ste...

Witgouden ring met diamant en saffier
Result: 650 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Soort dubbele slagring, met in het midden 2 rozetten met centraal 2 ovaal gefacetteerde saffieren, totaal ca 0.67ct. Om de saffieren zit een rand met ...

Zilveren wijnset in cassette, Bonebakker
Result: 175 EUR

Zilveren wijnset, 925/000, in houten cassette. Wijnset bestaande uit een zilveren krukkenstrekker en een mes en flesopener met zilveren heft. MT.: Jezler. Importeurteken: Bonebakker & Zoon, n.v. Amste...

2 Gouden streekhangers met collier
Result: 100 EUR

Twee geelgouden streekhangers, 585/000, een klein ovaal model met bloemenmand met ster en traanvormige hanger, ca 3 cm en een ovale hanger met filigrain en knopjes, stukje ontbreekt, ca 3,5 cm. Voorzi...

Geelgouden ring met diamanten
Starting price 300 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct, geplaatst in witgouden 4 pootzettingen. ø 65, ca 5 gram. In goede staat

3 Bijbeltjes met goud en zilver
Starting price 150 EUR

Drie bijbels, het nieuwe testament, met lederen omslag, 2 met zilveren sluiting, 835/000, één mist een deel van het entree en 1 met geelgouden sluiting, 585/000, met goud op snee. Groottes 7,5x12x3cm,...

Zilveren chatelaine, 1810
Starting price 550 EUR

Zilveren chatelaine met breischede, schaar en naaldenkoker bevestigd aan een rokhaak. Rokhaak met voorstelling met figuren met daaraan een naaldenkoker en breischede met voorstellingen en krullen, en ...

2 Colliers Bloedkoraal/turkoois en oorhangers
Result: 100 EUR

Twee colliers en een paar oorhangers met goud, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, ø 3mm, bevestigd een aan geelgouden antieke sluiting met ovaal geschulpt model met graveerwerk, 16x14mm, 34 cm...

Lodereinfles met goud
Starting price 100 EUR

Kristallen flacon met geelgouden kraag en dop, 585/000ovale cilindervorm met slijpwerk. 2,5x1,5x9cm. Dop heeft 2 deukje, verder in goede staat