Acht oude/antieke Chinees porseleinen kommen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Vijf kommen minimale chips. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Herend porseleinen voetschaal met florale decors en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gemberpot en drie opengewerkte borden. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Zeven maal divers Europees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Limoges tassa, twee maal Rosenthal, Bjorn Wiinblad, handbeschilderde dekseldoos (kroon), Hutschenreuther, Herend. Afmeting: 5 - 13 cm. In ...
Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Drie maal oud Hollands Fayence aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Bolvaas, floraal Delft Regina. *Bierpul van polychrome, Makkum. * Delfts bolvaasje, floraal. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...
Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten zonder deksel. Eén maal groot, floraal met vogel en tekst decor. Eén maal landschap decor rondom. Bakfout. Afmeting: 14,5 - 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen theekannen. 20e Eeuw. Eén maal Zwiebelmuster. Eén maal roos en goud decor. Chipje roos. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese vazen met Geisha's in interieur en bodemmerken. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 25 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Acht maal oud/antiek porselein China etc. Bestaande uit: Vleesschaal, kapot. Vijf Capucijner schaaltjes, één chip. Perzische flacon. Afmeting: 7 - 35,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauciere met florale en goud decor. Circa 1920. Afmeting: 10 x 26 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met 19e eeuws gemonteerd zilveren kaarsenhouder + dover. Blaker. Afmeting: 4 x 13 cm ø. In goede staat.
Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 7 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.