This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Marius Bauer, Portret Mata Hari 1002
Marius Bauer, Portret Mata Hari

Result:

12.000 EUR

Sold
Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit 1005
Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit

Result:

8.000 EUR

Sold
Oude Chinese Familie Rose vaas 6088
Oude Chinese Familie Rose vaas

Result:

5.500 EUR

Sold
Oude Chinese Familie Rose vaas 6033
Oude Chinese Familie Rose vaas

Result:

4.500 EUR

Sold
Commode ingelegd met ivoor 4006
Commode ingelegd met ivoor

Result:

3.100 EUR

Sold
Zeldzame Lectura pendule 3500
Zeldzame Lectura pendule

Result:

3.000 EUR

Sold
Zilveren muziekdoos 2
Zilveren muziekdoos

Result:

2.850 EUR

Sold
Staande Friese klok 3502
Staande Friese klok

Result:

2.500 EUR

Sold
Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt 1094
Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt

Result:

2.200 EUR

Sold
Kapitaal Frans bronzen beeld 5000
Kapitaal Frans bronzen beeld

Result:

2.200 EUR

Sold
Bronzen beeld van Jan te Wierik 5003
Bronzen beeld van Jan te Wierik

Result:

2.200 EUR

Sold
Staande Friese klok 3503
Staande Friese klok

Result:

1.900 EUR

Sold
Ingelegde schatulle met zilver 15
Ingelegde schatulle met zilver

Result:

1.850 EUR

Sold
Louis Seize secretaire 4002
Louis Seize secretaire

Result:

1.800 EUR

Sold
Stel zilveren koektrommels & onderschotels 12
Stel zilveren koektrommels & onderschotels

Result:

1.750 EUR

Sold
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760 4089
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760

Result:

1.750 EUR

Sold
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti 5007
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

Result:

1.600 EUR

Sold
Chinese drakenvaas 6354
Chinese drakenvaas

Result:

1.600 EUR

Sold
B. van Straaten, Romantisch landschap 1025
B. van Straaten, Romantisch landschap

Result:

1.500 EUR

Sold
4x Oude Indonisische kleden 4511
4x Oude Indonisische kleden

Result:

1.500 EUR

Sold
Chinese kruik met oren 6158
Chinese kruik met oren

Result:

1.405 EUR

Sold
Witgouden ring met diamanten 5
Witgouden ring met diamanten

Result:

1.400 EUR

Sold
Witgouden ring met diamant 334
Witgouden ring met diamant

Result:

1.300 EUR

Sold
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet 4000
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

Result:

1.300 EUR

Sold
Lot spekstenen beeldjes 6276
Lot spekstenen beeldjes

Result:

1.300 EUR

Sold
Zilveren bestek in cassette 49
Zilveren bestek in cassette

Result:

1.200 EUR

Sold
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin 5030
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin

Result:

1.200 EUR

Sold
Groot zilveren bestek 18
Groot zilveren bestek

Result:

1.150 EUR

Sold
Zilveren bokaal 24
Zilveren bokaal

Result:

1.100 EUR

Sold
Swarovski beeld, Olifant 5500
Swarovski beeld, Olifant

Result:

1.100 EUR

Sold
Oude bruine Chinese celadon vaas 6600
Oude bruine Chinese celadon vaas

Result:

1.100 EUR

Sold
Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor 6000
Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor

Result:

1.000 EUR

Sold
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit) 6551
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)

Result:

1.000 EUR

Sold
Gouden choker, Diamonde 52
Gouden choker, Diamonde

Result:

950 EUR

Sold
Gouden armband, bicolour met diamant 33
Gouden armband, bicolour met diamant

Result:

900 EUR

Sold
Bouille meubel met inleg 4326
Bouille meubel met inleg

Result:

900 EUR

Sold
Oude Chinese jade gesneden beker 6098
Oude Chinese jade gesneden beker

Result:

875 EUR

Sold
Gouden armband, Diamonde 63
Gouden armband, Diamonde

Result:

850 EUR

Sold
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden 6087
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden

Result:

850 EUR

Sold
Grote oude Chinese vaas 6211
Grote oude Chinese vaas

Result:

850 EUR

Sold
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes 6541
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes

Result:

850 EUR

Sold
Gouden slavenarmband 53
Gouden slavenarmband

Result:

800 EUR

Sold
Antieke pronkkast, 1915 4285
Antieke pronkkast, 1915

Result:

800 EUR

Sold
Swarovski beeld, Wilde paarden 5501
Swarovski beeld, Wilde paarden

Result:

800 EUR

Sold
Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem 1085
Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem

Result:

750 EUR

Sold
17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige 5008
17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige

Result:

750 EUR

Sold
Oude Chinese Familie Rose penselenpot 6050
Oude Chinese Familie Rose penselenpot

Result:

750 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel 1000
Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel

Result:

700 EUR

Sold
Henk Schuring, Abstracte compositie 1009
Henk Schuring, Abstracte compositie

Result:

700 EUR

Sold
Franse vuurvergulde miniatuur pendule 3514
Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Result:

700 EUR

Sold
17e Eeuws sideboard 4047
17e Eeuws sideboard

Result:

700 EUR

Sold
Groot Perzisch kleed, 360 x 260 cm. 4500
Groot Perzisch kleed, 360 x 260 cm.

Result:

700 EUR

Sold
Perzisch tapijt, 260 x 360 cm. 4501
Perzisch tapijt, 260 x 360 cm.

Result:

700 EUR

Sold
Bronzen sculptuur, Feico Hajonides 5020
Bronzen sculptuur, Feico Hajonides

Result:

700 EUR

Sold
18e Eeuws Familie Rose bord 6015
18e Eeuws Familie Rose bord

Result:

700 EUR

Sold
Grote antieke Majolica bloempot 6051
Grote antieke Majolica bloempot

Result:

700 EUR

Sold
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Result:

700 EUR

Sold
B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot 1144
B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot

Result:

675 EUR

Sold
6x Antieke Chinese kop en schotels 6002
6x Antieke Chinese kop en schotels

Result:

675 EUR

Sold
6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden 6022
6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden

Result:

675 EUR

Sold
Gouden oorclips met diamant en parel 8
Gouden oorclips met diamant en parel

Result:

650 EUR

Sold
Witgouden ring met diamant en saffier 79
Witgouden ring met diamant en saffier

Result:

650 EUR

Sold
2 Gouden armbanden met robijn 969
2 Gouden armbanden met robijn

Result:

650 EUR

Sold
J. Emmerik, Havenmonding 1334
J. Emmerik, Havenmonding

Result:

650 EUR

Sold
H. Heyligers, Boeren familie in interieur 1066
H. Heyligers, Boeren familie in interieur

Result:

625 EUR

Sold
Witgouden alliance ring met diamant 30
Witgouden alliance ring met diamant

Result:

600 EUR

Sold
6x Zilveren viscouverts 370
6x Zilveren viscouverts

Result:

600 EUR

Sold
H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht 1042
H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht

Result:

600 EUR

Sold
Schaal van Piet Regenspurg 2001
Schaal van Piet Regenspurg

Result:

600 EUR

Sold
Antieke Jugendstil lamp, 1915 2009
Antieke Jugendstil lamp, 1915

Result:

600 EUR

Sold
18e Eeuws beschilderd dekselvat 2018
18e Eeuws beschilderd dekselvat

Result:

600 EUR

Sold
Eiken Empire kast , 1820 4001
Eiken Empire kast , 1820

Result:

600 EUR

Sold
Hollandse vitrinekast 4009
Hollandse vitrinekast

Result:

600 EUR

Sold
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw 6011
Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw

Result:

600 EUR

Sold
Grote 19e eeuwse Chinese theepot 6028
Grote 19e eeuwse Chinese theepot

Result:

600 EUR

Sold
Gouden slavenarmband 131
Gouden slavenarmband

Result:

550 EUR

Sold
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht 1017
18e Eeuws religieus schilderij, De biecht

Result:

550 EUR

Sold
J. Mankes, Kraai 1311
J. Mankes, Kraai

Result:

550 EUR

Sold
Franse pendule met Wedgwood plaquettes 3519
Franse pendule met Wedgwood plaquettes

Result:

550 EUR

Sold
Wortelnoten Hollands secretaire 4038
Wortelnoten Hollands secretaire

Result:

550 EUR

Sold
2x Antieke eiken stoelen 4131
2x Antieke eiken stoelen

Result:

550 EUR

Sold
Mahoniehouten rolsecretaire, 1870 4238
Mahoniehouten rolsecretaire, 1870

Result:

550 EUR

Sold
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6014
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Result:

550 EUR

Sold
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw 6032
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Result:

550 EUR

Sold
Oude Chinese pijpvaas 6210
Oude Chinese pijpvaas

Result:

550 EUR

Sold
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel 6545
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel

Result:

550 EUR

Sold
Grote Familie Rose theepot 6039
Grote Familie Rose theepot

Result:

530 EUR

Sold
Chinese Kangxi theebus, 1800 6007
Chinese Kangxi theebus, 1800

Result:

525 EUR

Sold
Henk Schuring, Abstracte compositie 1020
Henk Schuring, Abstracte compositie

Result:

500 EUR

Sold
Hans Truien, Expressionistisch 1041
Hans Truien, Expressionistisch

Result:

500 EUR

Sold
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad 1059
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad

Result:

500 EUR

Sold
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit 1075
C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit

Result:

500 EUR

Sold
Antiek Drents kabinet, 1800 4065
Antiek Drents kabinet, 1800

Result:

500 EUR

Sold
3-Zits Chesterfield bank 4077
3-Zits Chesterfield bank

Result:

500 EUR

Sold
Lederen bank (kasteelmodel) 4098
Lederen bank (kasteelmodel)

Result:

500 EUR

Sold
Hollands porseleinkabinet 4181
Hollands porseleinkabinet

Result:

500 EUR