This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Staande klok, 1920
Result: 50 EUR

Antieke Duitse Junghans eikenhouten staande klok. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.

Kleine Franse pendule, 19e eeuw
Result: 30 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse pendule met figuur. Compositie metaal. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Staande Junghans klok, 1930
Starting price 80 EUR

Antieke staande eikenhouten Junghans Art Deco klok met chroom-messing wijzerplaat, gewichten, slinger en geslepen glas. Circa 1930. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.

Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw
Starting price 250 EUR

Vroeg 19e eeuws albast Empire klokkenstel met florale decor. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Zonder slagwerk. Behoeft reiniging. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Albast Empire klokkenstel
Result: 250 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse albasten Empire klok. Halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen. Afmeting: 44 - 55 cm. In redelijke staat.

Weense tafelklok, 18e eeuw
Result: 350 EUR

18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Vorderzappler, 19e eeuw
Starting price 250 EUR

19e Eeuwse Duitse latoenkoperen Vorderzappler met amazones te paard. Met antieke stolp. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

19e Eeuwse vergulde Hinterzappler
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Neo Gotische vergulde miniatuur Hinterzappler. Roy a Paris. Met stolp. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

19e Eeuwse vergulde Vorderzappler
Starting price 200 EUR

19e Eeuws vergulde latoenkoperen miniatuur Vorderzappler met stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw
Result: 200 EUR

19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw
Starting price 175 EUR

19e Eeuws miniatuur parelmoer Hinterzappler klokje. Slinger mist. Le Roy a Paris. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Le Roy parelmoer Hinterzappler
Starting price 200 EUR

19e Eeuws miniatuur parelmoer Hinterzappler klokje met glazen stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

Plated 19e eeuws miniatuur Vorderzappler klokje onder glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw
Result: 180 EUR

19e Eeuws verguld latoenkoperen miniatuur Vorderzappler met stolp. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Antiek vogelkooi klokje, 1920
Result: 80 EUR

Antiek messing vogelkooi klokje met vogeltje en bol met tijdaanduiding. D.P. No. 60694. Circa 1920. Functie niet getest. Veer goed. Afmeting: 13 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Franse Louis Seize pendule, 1800
Result: 150 EUR

Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Messing tafelklok, 1880
Result: 100 EUR

Neo Gotische messing belvormige tafelklok met druivenranken, figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, stil uurwerk. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Starting price 100 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...

Antieke Franse bureauklok, 1880
Result: 90 EUR

Antieke Franse bureauklok met barometer en thermometer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Compositie metaal. Afmeting: 37 x 38 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Franse messing tafelklok, 1880
Starting price 150 EUR

Antieke Franse messing tafelklok met coupe en emaille cartouches. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Marmeren Charles Dix pendule
Result: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse wit-marmeren Neo Gothische Charles Dix pendule met vergulde slinger en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje van ornament af, maar erbij. Afmeti...

Antieke Franse bureauklok, 1900
Result: 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen bureauklok met jachthond. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Starting price 100 EUR

Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.

Romantische Franse pendule, 1860
Starting price 100 EUR

Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Compositie metaal. Circa 1860. Jager met valk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x 27 x 9 cm. In goede staat.