This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

 

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
30 Results
Lot: 2700

Oude/antieke marine dolk

Result: 200 EUR

Oude/antieke Hollandse marine dolk. W. Vervloet & Zoon 's-Gravenhage. Verguld. Met bewerkt lemmet. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.


Lot: 2701

60er Jaren Duitse legertelefoon

Starting price 80 EUR

Duitse legertelefoon/veldtelefoon. In houten kist. 60er Jaren. DETEWE. Afmeting: 29 x 42 x 17 cm. In goede staat.


Lot: 2702

Chinees bronzen scheepskanon, 18e eeuw

Starting price 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees bronzen scheepskanon met bewerking. Afmeting: 103 cm. In goede staat.


Lot: 2703

Oud nautisch marine kompas

Starting price 50 EUR

Oud nautisch marine kompas. Sowester Bosun Heath London. Afmeting: 22 x 19 x 7 cm. In goede staat.


Lot: 2704

19e Eeuwse bronzen bajonet

Result: 110 EUR

19e Eeuwse bronzen bajonet met ijzeren lemmet. Oxydatie. Afmeting: L 51 cm. In goede staat.


Lot: 2705

Antiek Oosters geweer

Result: 290 EUR

Antiek Oosters geweer met bewerkte randen om de loop en lontontsteking, zwartkruit kolf gerepareerd. Afmeting: L 160 cm. In goede staat.


Lot: 2706

Antieke Engelse Enfield karabijn

Result: 205 EUR

Antieke Engelse Enfield karabijn. 1942 M7187 MK1. Onschadelijk. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.


Lot: 2707

Antiek bronzen/gietijzeren kanon

Starting price 250 EUR

Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.


Lot: 2708

Duitse W.O. I marine verrekijker

Result: 65 EUR

W.O. I Duitse marine verrekijker. Dienstglas 10 x 50, 1550233 M. H/6400. Carl Zeiss Jena. Afmeting: 17 x 18 x 6,5 cm. In goede staat.


Lot: 2709

Oud Japans Katana zwaard

Result: 75 EUR

Oud Japans Katana zwaard met messing. Houten heft en schede. Deco. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.


Lot: 2710

Oud/antiek Arabisch geweer

Result: 100 EUR

Oud/antiek Arabisch geweer met koper beslagen. Waarschijnlijk alleen deco. Afmeting: 160 cm. In goede staat.


Lot: 2711

Antieke Indonesische kris

Result: 15 EUR

Antieke Indonesische kris. Gedemonteerd. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2712

Originele kris

Starting price 100 EUR

Originele kris met polychromie. Oud Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.


Lot: 2713

Oud koppensneller mes (Borneo)

Starting price 100 EUR

Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.


Lot: 2714

2x Oude/antieke Oosterse messen

Starting price 50 EUR

Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.


Lot: 2715

Oude inheemse boog

Starting price 25 EUR

Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.


Lot: 2716

Militair gasmasker

Result: 20 EUR

Militair gasmasker in conservenblik. Mask Protective Field M9A1. Facepiece size S, NY-11016-521. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.


Lot: 2717

Oud Japans Katana zwaard

Result: 30 EUR

Oud Japans roodlak Katana zwaard met houten heft en schede. Deco. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.


Lot: 2718

Bewerkte rapier

Result: 45 EUR

Decoratieve rapier met bewerkt brons en lemmet. Deco. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.


Lot: 2719

Oude Franse Beuchat harpoen

Starting price 20 EUR

Oude Franse Beuchat harpoen. Functies niet getest. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.


Lot: 2720

Lot antieke oefen-degens

Result: 50 EUR

Lot antieke oefen-degens. Circa 1900. Oxydatie. Afmeting: L 94 - 102 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2721

Japanse Nagatina

Result: 45 EUR

Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.


Lot: 2723

Koppel antieke Oosterse pistolen

Result: 150 EUR

Koppel antieke Oosterse pistolen met koper-inleg. Vuursteen. Eén kolf met scheur. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.


Lot: 2724

Pistool

Result: 100 EUR

18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.