Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans houtgestoken masker. Afmeting: 36 x 13 x 20 cm. In goede staat.
Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Japans lakwerk. Onder andere dekseldoosjes en brievenhouder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Twee plaquettes. Eén maal antiek brons, Maria met kruis. Eén maal 925/000 zilveren plaquette, moeder met kind. Italië. 21e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.