19e Eeuws bankstel met twee zetels. Geeboniseerd met goudverf en klauwpoten. Historisma. Circa 1880. Afmeting: 104 x 215 x 82 cm. / 110 x 85 x 70 cm. In goede staat.
Italiaanse-stijl mahoniehouten Louis Quinze gebogen commode met bronzen beslag en marmeren gecontourneerd blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Philippe-stijl armleunstoel met zwarte stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 100 x 57 x 63 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok porselein kabinet met zijkanten van glas, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 170 x 65 cm. In goede staat.
Vier-delige Chinese houtgestoken miniset met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 70 cm. In goede staat.
Notenhouten armleunstoel in Barok-stijl met Petit Point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige Barok-stijl spiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 132 x 91 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige Empire-stijl spiegel met kariatiden. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 91 cm. In goede staat.