Zwarte Louis Seize-stijl commode met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 58 x 128 cm. In goede staat.
Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Zilverkleurige spiegel, bewerkt, met facet geslepen glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 x B 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl ovale bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 71 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten schrijftafel met wangen, schrijfleer en lade. Met stoel. 20e Eeuw. Afmetingen: 75 x 93 x 50 cm / 75 x 140 x 50 cm / 100 x 65 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met Hollandse tegels en koeienhoorns. Circa 1900. Afmeting: 44 x 70 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten butlertray met vijf houders. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 80 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield bank met hoge rugleuning en koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 135 x 87 cm. In goede staat.
Bruine lederen comfort stoel. Electrisch. Gemerkt Fitform. Diverse standen verstelbaar. Afmeting: 172 x 82 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten Gründerzeit armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 124 x 66 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 62 x 53 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Ongerestaureerd. Afmeting: ø 90 x H 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooi snijwerk in poot. Circa 1860. Afmeting: ø 110 x H 76 cm. In goede staat.
Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Twee Engelse wortelnoten bijzettafels. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x ø 43 cm. / 56 x 38 x 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance stoelen met leeuwenkoppen. Afmeting: 126 x 76 x 66 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ijzer. Circa 1900. Afmeting: 125 x 15 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok. 19e Eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 13 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse tafels met intarsia en speelwerk. Eén maal met 'O solé mio' en andere met onbekende melodie. Afmeting: 42 - 47 cm. In zeer goede staat.
Oude salontafel met twee lades en ringbeslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 x 79 x 140 cm. In goede staat.
Oude beschilderde houten kruideniers toonbankvitrine. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 36 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse eikenhouten vijf-laden kast met marmeren blad. Afmeting: 85 x 40 x 34 cm. In goede staat.