This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

4x Antieke Thonet stoelen
Result: 100 EUR

Vier antieke Thonet stoelen met bewerkte rugleuning. Afmeting: 90 x 36 x 45 cm. In goede staat.

Zeldzame spiegel met geheim compartiment
Result: 50 EUR

Zeldzame 19e Eeuwse vergulde bewerkte houten spiegel met geheim compartiment en dubbele achterwand. Afmeting: H 87 x B 67 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl rolluikkastje, 1900
Starting price 60 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 66 x 42 cm. In goede staat.

Moderne eikenhouten boekenkast
Result: 75 EUR

Moderne eikenhouten boekenkast met lades. 21e Eeuw. Afmeting: 220 x 55 x 45 cm. In goede staat.

Moderne tafel + 3 stoelen
Result: 250 EUR

Drie moderne design stoelen met chroom + tafel. 70er Jaren. Gispen. Model 413. Gebruikssporen. Afmeting: 60 x ø 70 cm / 85 x 53 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten theetafel
Result: 130 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 82 x 45 cm. In zeer goede staat.

Engels Art Deco secretaire, 1930
Starting price 150 EUR

Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel, 19e eeuw
Result: 80 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en messing beslag. Afmeting: 46 x 30 x 30 cm. In goede staat.

19e Eeuws Hindelopen scheepskastje
Starting price 80 EUR

19e Eeuws Hollands Hindelopen beschilderd Biedermeier scheepskastje. Dubbelzijdig met lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 76 x 38 x 90 cm. In goede staat.

Louis Philippe damesbureau, 1870
Result: 500 EUR

19e Eeuws wortelnoten damesbureau. Duitsland. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 123 x 66 cm. In goede staat.

Art Deco bijzettafel, 1930
Result: 50 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: 67 x 74 cm. In goede staat.

19e Eeuwse voltaire, 1870
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met druivenrank. Circa 1870. Afmeting: 110 x 70 x 65 cm. In goede staat.

Jugendstil armleunstoel, 1915
Result: 250 EUR

Eikenhouten Jugendstil armleunstoel. Circa 1915. Afmeting: 72 x 60 x 54 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1900
Result: 150 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 86 x 110 x 58 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Result: 200 EUR

Teakhouten Hollandse koloniale Barok porseleinkast. Kleine beschadigingen. Afmeting: 167 x 135 x 60 cm. In goede staat.

Eén-deurs kast, Franse stijl
Result: 150 EUR

Franse stijl, één-deurs wortelnoten kast met volle zuilen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 46 x 92 cm. In goede staat.

19e Eeuwse wortelnoten wandtafel
Result: 140 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten wandtafel met lade en gecontourneerd blad. Afmeting: 70 x 65 x 50 cm. In goede staat.

Houten spiegel, 19e eeuw
Result: 70 EUR

19e Eeuwse vergulde houten spiegel. Napoleon III. Mooie vergulding en groen. Afmeting: 18 x 37 cm. In goede staat.

Duitse Biedermeier commode, 1820
Starting price 450 EUR

Vroege Duitse Biedermeier commode met drie lades. Mahoniehout met intarsia. Circa 1820. Afmeting: 85 x 74 x 47 cm. In goede staat.

Tibetaanse spiegel
Starting price 70 EUR

Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.

19e Eeuws Louis Philippe schrijfcommode
Result: 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Starting price 1.000 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.

Mahoniehouten rolsecretaire, 1870
Result: 550 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe rolsecretaire. Circa 1870. Slot mist. Afmeting: 130 x 110 x 80 cm. In goede staat.

Engelse butlertray
Starting price 50 EUR

Engelse mahoniehouten 30er jaren butlertray. Opklapbaar. Afmeting: 95 x ø 21 cm. In goede staat.