This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Biedermeier kast met spiegels
Result: 150 EUR

Neogotische Biedermeier mahoniehouten uitneembare kast met spiegeldeuren en schappen. Afmeting: 125 x 46 x 196 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Chinese hocker
Result: 150 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x ø 30 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Result: 160 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x ø 33 cm. In goede staat.

Engelse tafel met wangen
Result: 125 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafel met wangen en lade. Afmeting: 75 x 60 x 45 cm. / 75 x 100 x 45 cm. In goede staat.

19e Eeuwse stoel met wapen
Result: 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten stoel met familiewapen met leeuwen etc. Neo-Renaissance. Afmeting: 124 x 50 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuws Louis Quinze kabinet
Result: 400 EUR

Eikenhouten Zuid-Hollands Louis Quinze kabinet met getoogde deuren en bronzen beslag. Circa 1760. Afmeting: 232 x 170 x 64 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hoekkast (mahonie)
Starting price 180 EUR

Antieke Engelse twee-delige mahoniehouten hoekkast met bandintarsia, etagere, schappen en lade. Circa 1900. Afmeting: H 211 x B 95 x D 55 cm. In goede staat.

Grote uitneembare boekenkast
Starting price 300 EUR

Grote uitneembare mahoniehouten boekenkast. 19e Eeuw. Afmeting: 180 x 55 x 218 cm. In goede staat.

Kersen Biedermeier-stijl bank
Starting price 600 EUR

Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl bank met zwarte velours. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 200 cm. In goede staat.

19e Eeuwse miniatuur porseleinkast
Starting price 350 EUR

19e Eeuwse Hollandse Barok miniatuur porseleinkast met gebogen lades en klauwpoten. Afmeting: 107 x 70 x 27 cm. In goede staat.

Duitse Gründerzeit linnenkast, 1880
Result: 225 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit linnenkast met snekken en schappen. Circa 1880. Afmeting: 200 x 115 x 58 cm. In goede staat.

Japans kamerscherm
Starting price 250 EUR

Twee-delig oud/antiek Japans kamerscherm bestaande uit vier lamellen (4 x 52 cm.) Deels beschilderd. Diverse houtsoorten. Met been en parelmoer. Afmeting: H 180 cm x B 208 cm x 4 cm. Vogels beschadigd...

Hollandse eiken orgelgebogen commode
Result: 120 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met later beslag en gecontourneerd beslag. Afmeting: 76 x 52 x 87 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met opstand, kroon, marmeren blad, en heel apart... met twee schuifdeuren! Circa 1860. Afmeting: 180 x 120 x 50 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten porselein kast
Result: 200 EUR

Wortelnoten porseleinkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 220 x 130 x 47 cm. In zeer goede staat.

Horrix bibliotheekbank
Result: 275 EUR

Hollandse Neo Gotische mahoniehouten opklapbare Horrix bibliotheekbank (tot trap). Afmeting: 67 x 34 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Starting price 300 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.

Antiek Drents kabinet, 1800
Result: 500 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize Drents kabinet met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 265 x 200 x 55 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur, 1860
Result: 240 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten Willem III spiegel bonheur met mooi snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 220 x 112 x 49 cm. In goede staat.

Hollands Hindelopen kastje
Starting price 150 EUR

19e Eeuws origineel beschilderd Hindelopen penantkast met platbodem op meer op blad geschilderd. Haven/landschap decor. Circa 1860. Afmeting: 105 x 100 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws voetenbankje
Starting price 100 EUR

19e Eeuws notenhouten voetenbankje met snijwerk en velours stoffering. Afmeting: 50 x 66 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse/Mechelse vitrinekast
Result: 300 EUR

Grote antieke Franse/Mechelse houtgestoken vitrine opzetkast met leeuwenkoppen en cherubijnkop. Afmeting: 265 x 160 x 60 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement
Result: 450 EUR

Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...

Engelse 2-delige boekenkast
Result: 375 EUR

Engelse twee-delige boekenkast. Stijl-meubel. Kersenkleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 207 x 95 x 37 cm. In goede staat.