This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Louis Philippe-stijl vitrinekast
Starting price 200 EUR

Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.

19e Eeuwse halbank
Result: 250 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl halbank met klepzitting. Afmeting: 107 x 117 x 43 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Barok secretaire
Starting price 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met gebogen front. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 104 x 107 x 60 cm. In goede staat.

Duitse commode
Result: 140 EUR

Duitse wortelnoten vier-laden Gründerzeit commode met volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 88 x 108 x 52 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist
Starting price 225 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met druivenranken snijwerk en lade onder zijkant. Omgebouwd, front naar voren te klappen met scharnier. Antiek slot. Afmeting: 76 x 140 x 51 cm. In goede staat.

3-Zits Chesterfield bank
Result: 500 EUR

Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.

2-Zits Chesterfield bank
Result: 325 EUR

Bruine lederen Chesterfield 2-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 95 x 154 cm. In goede staat.

Chesterfield oorfauteuil
Result: 200 EUR

Bruin lederen Chesterfield oorfauteuil met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 88 x 85 cm. In goede staat.

Antieke Franse commode, 1880
Starting price 250 EUR

Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.

Antieke olifant tafel
Starting price 250 EUR

Antieke houtgesneden olifanttafel met benen tanden en glazen ogen. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x ø 65 cm. In goede staat.

Secretaire, Louis Philippe
Result: 200 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met snijwerk en mooi binnenleven. Circa 1860. Stukje kroon af. Afmeting: 180 x 103 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse Empire tafel
Result: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire tafel. Ongerestaureerd. Afmeting: ø 120 x H 76 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse Barok secretaire, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten Barok secretaire met klauwpoten. Afmeting: 105 x 116 x 60 cm. In goede staat.

Antieke 19e eeuwse schildersezel
Starting price 250 EUR

19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.

Klein Drents eiken kabinet, 1800
Result: 400 EUR

Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met verguld messing beslag. Circa 1800. Mooie patina. In zeer goede staat. Afmeting: 230 x 165 x 55 cm.

Wortelnoten porseleinkast
Result: 200 EUR

Wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Halve-maan klaptafel, 1800
Result: 170 EUR

Hollandse iepenhouten Louis Seize halve-maan klaptafel. Circa 1800. Afmeting: 72 x 78 x 39 cm / 72 x 78 x 88 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Result: 1.750 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...

Bijzettafel met zwanen
Result: 50 EUR

Mahoniehouten bijzettafel met zwanen. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x ø 38 cm. In goede staat.

Italiaanse salontafel
Result: 60 EUR

Italiaanse gecontourneerde salontafel met florale intarsia en messing. Barok-stijl. Afmeting: 54 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Italiaanse commode met intarsia
Starting price 80 EUR

Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Result: 70 EUR

Wortelnoten orgelgebogen commode met messing beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw
Result: 350 EUR

Grote 18e eeuwse eikenhouten hangvitrinekast met gecontourneerde schappen. Afmeting: 102 x 122 x 25 cm. In goede staat.

2x Houtgestoken armleunstoelen, 1920
Result: 100 EUR

Twee Neo Renaissance houtgestoken armleunstoelen met vlechtwerk, putti's en ranken. Circa 1920. Afmeting: 102 x 60 x 60 cm. In goede staat.