This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Vergulde houten piedestal
Starting price 100 EUR

Vergulde houten consoletafel in Egyptische Empire stijl. Met figuratieve voorstellingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 69 x ø 48 cm. In goede staat

Vergulde houten consoletafel
Starting price 100 EUR

Vergulde houten consoletafel in Egyptische Empire stijl. Met figuratieve voorstellingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 69 x ø 48 cm. In goede staat.

Italiaanse salontafel met marmer
Starting price 80 EUR

Italiaanse marmer belijmde salontafel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 72 x 71 cm. In goede staat.

Italiaanse salontafel met marmer
Starting price 80 EUR

Italiaanse marmer belijmde salontafel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 72 x 71 cm. In goede staat.

Etagere-tafel
Starting price 150 EUR

Mahoniehouten etagiere met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 130 x 66 x 39 cm. In goede staat.

Vitrine/boekenkast (mahonie)
Result: 150 EUR

Grote mahonie houten vitrine-boekenkast met halve zuilen en zijkanten van glas. 21e Eeuw. Afmeting: 198 x 50 x 115 cm. In goede staat.

2x Italiaanse meubels
Result: 80 EUR

Twee maal Italiaanse meubels. Notenhout. Bestaande uit: Commode + wandtafel met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 67 x 30 cm. / 70 x 60 x 32 cm. In goede staat.

Italiaans damesbureau + stoel
Result: 100 EUR

Italiaans niervormig damesbureau met stoel. Barok-stijl. Notenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 90 x 48 cm / 100 x 46 x 52 cm. In goede staat.

Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw
Result: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.

Eiken gestoken hangkastje
Result: 50 EUR

18e - 19e Eeuws eikenhouten twee-deurs gestoken hangkastje. Afmeting: 41 x 56 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse hoekvitinekast
Result: 75 EUR

Engelse wortelnoten hoekvitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 55 x 45 cm. In goede staat.

2x Antieke eiken stoelen
Result: 550 EUR

Twee antieke gotische eikenhouten gestoken zetels, houtgepind. 19e Eeuw of ouder. Met bijbelse figuren, ranken etc. Ooit gerestaureerd en gereinigd. Afmeting: 135 x 70 x 54 cm. In goede staat.

2x Antieke bloementafeltjes
Result: 50 EUR

Twee antieke bloementafeltjes. Mahoniehout. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 65 - 95 cm. In goede staat.

Engels tandarts meubel, 1900
Starting price 1.400 EUR

Zeldzaam twee-delig antiek Engels mahoniehouten tandartsmeubel. Circa 1900. Gesigneerd: The dental manufacturing Co Ltd. Nr. 536495 London Manchester Dublin. Met diverse lades en schuifbladen van glas...

Eiken dekenkist, 18e eeuw
Result: 80 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 63 x 120 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten 2-deurs kast
Result: 150 EUR

Duitse wortelnoten twee-deurs Louis Philippe kast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 205 x 110 x 55 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1870
Result: 200 EUR

Gave Duitse wortelnoten secretaire met fraai ingelegd binnenleven. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 190 x 95 x 53 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke stoelen
Result: 125 EUR

Drie oude/antieke stoelen. Twee maal Neo Renaissance met gobelin. Eén maal Neogotisch. 19e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In redelijk/goede staat.

Eikenhouten buffetkast, 1915
Result: 100 EUR

Eikenhouten Jugendstil buffetkast met snijwerk en geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: H 190 x B 125 x D 49 cm. In goede staat.

Antiek Duits dressoir, 1880
Starting price 200 EUR

Antiek Duits notenhouten Gründerzeit dressoir met volle zuilen, drie deuren en drie lades. Afmeting: 80 x 158 x 79 cm. Breedte rugwand: 150 cm. In goede staat.

Antieke eettafel van teakhout, 1900
Starting price 150 EUR

Grote antieke teakhouten eettafel. Circa 1900. Afmeting: 80 x ø 140 cm. In goede staat.

Eiken halve maantafel, 1800
Result: 170 EUR

Eikenhouten Louis Seize halve maan klaptafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 80 x 40 x 80 cm / 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Notenhouten schrijfbureau
Starting price 200 EUR

19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.

2x Kersenhouten nachtkastjes
Result: 120 EUR

Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.