This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Mahoniehouten cylinderbureau
Starting price 400 EUR

19e Eeuws mahoniehouten cylinderbureau met messing beslag. Afmeting: 125 x 115 x 55 cm. In goede staat.

Zwarte Louis Quinze-stijl commode
Starting price 50 EUR

Zwarte Louis Quinze-stijl commode met twee laden, gebogen front en zilverkleurig bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.

Theetafel
Result: 130 EUR

Wortelnoten theetafel met schuifbladen en lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken dekenkist
Result: 220 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Zonder sleutel. Afmeting: 71 x 140 x 66 cm. In goede staat.

Eiken Gründerzeit buffet, 1880
Starting price 600 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit buffet. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 230 x 145 x 70 cm. In goede staat.

2x Barok-stijl armleunstoelen
Result: 250 EUR

Twee houtgestoken Barok-stijl stoelen met velours stoffering. Floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Grote Barok-stijl spiegel
Result: 95 EUR

Grote Barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 140 x B 80 cm. In goede staat.

Vergulde bijzettafel
Starting price 80 EUR

Vergulde houten Louis Seize-stijl bijzettafel met wit marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 x ø 38 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel , 1900
Starting price 100 EUR

Franse mahoniehouten bijzettafel met vergulde bronzen monturen en roodbruin gecontourneerd marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 75 x ø 46 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafelmet marmeren blad
Result: 120 EUR

Antieke gietijzeren historisme bijzettafel met wit marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: H 88 x ø 37 cm. In goede staat.

Damessecretaire
Result: 60 EUR

Notenhouten Italiaanse Barok-stijl damessecretaire met florale intarsia en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 83 x 39 cm. In goede staat.

Notenhouten vertico, 1880
Starting price 450 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit vertiko met driekwart Korinthische zuilen en opstand. Circa 1880. Afmeting: 195 x 107 x 50 cm. In goede staat.

Engels hoekkastje (eiken)
Result: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten hoekkast met mahonie en messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 68 x 40 cm. In goede staat.

Trumeau (koloniaal)
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.

Frans eikenhouten buffet
Starting price 250 EUR

19e Eeuws Frans eikenhouten buffet met opstand, snijwerk en driekwart zuilen. Circa 1870. Afmeting: 128 x 55 x 210 cm. In goede staat.

Antieke goudkleurige spiegel, 1880
Result: 125 EUR

Antieke facet geslepen spiegel. Goudkleurig. Circa 1880. Afmeting: H 112 x B 53 cm. In goede staat.

Italiaanse theewagen met intarsia
Starting price 200 EUR

Fraaie Italiaanse mahoniehouten theewagen met florale intarsia et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 80 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse eiken meidenkast
Result: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten meidenkast. Twee-deurs met lade. Circa 1860. Afmeting: 165 x 102 x 42 cm. In goede staat.

Bibliotheektrap
Result: 160 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 46 x 60 cm. In goede staat.

Hangoortafel
Result: 40 EUR

Mahoniehouten hangoortafel met lyra vormige poot en bronzen klauwpootjes. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 46 x 36 cm / 53 x 76 x 36 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel
Result: 60 EUR

Drie-delige Engelse mahoniehouten bijzettafel met groen leder, met daarin twee ronde mahoniehouten bijzettafels verwerkt. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 47 x 47 cm. / 52 x ø 42 cm....

2x Antieke winkelladenkasten, 1930
Result: 175 EUR

Twee antieke vurenhouten winkelladenkasten met origineel beslag. Circa 1930. Afmeting: 90 x 37 x 45 cm. In goede staat.

Mahonie hocker/voetenbank
Result: 40 EUR

Engelse mahoniehouten hocker met velours bekleding. Begin 20e eeuw. Afmeting: 40 x 50 x 38 cm. In goede staat.

Antieke tuintafel (van naaimachine onderstel)
Starting price 60 EUR

Antieke gietijzeren tuintafel met marmeren blad. Gemaakt van naaimachine onderstel. Afmeting: 70 x 85 x 61 cm. In goede staat.