Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kommen met figuren, goud en florale decors. Beide haarlijnen. Afmeting: 18,5 - ø 20 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse antieke Chinees porseleinen vaas met landschap en tekst. Haarlijnen. Afmeting: H 28,3 cm. In redelijke staat.
Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zes-tekens bodemmerk. Decor van musicerende Lange Lijs. Eén schotel chipje. Afmeting: 8 x 13,3 x 13,3 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Klein Chinees porseleinen bolvaasje met perzik en vleermuis decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels, insecten en bloesem decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Alle één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Zestien antieke Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke tegeltjes. Eén maal 18e eeuw, tweemaster. Eén maal 20e eeuw, ridder. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse polychrome 9-pas tegeltableau met poezen voorstelling. Beschadigingen rand. Afmeting: 39 x 39 cm. In redelijk/goede staat.