This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Duits tegeltableau door H. Francken
Starting price 75 EUR

Duits handbeschilderd 9-pas tegeltableau door H. Francken. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 47 cm. In goede staat.

Lot antieke Hollandse tegels (13x)
Starting price 80 EUR

Dertien antieke Hollandse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Perzische tegel
Result: 50 EUR

Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.

Rosenthal tegel
Result: 45 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen tegel. Blümenstuck nach aquarel von Ernest Joseph Reichard. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

3x Porseleinen vazen
Result: 50 EUR

Drie porseleinen vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal blauw Kobalt Stil Sevres. Eén maal Sevres met vogel + goud decor. Afmeting: 39 - 42 cm. In goede staat.

Porseleinen servies
Result: 50 EUR

Porseleinen servies. J.B.S. Home Collection. Met fruit, bloemen en vlinder decor. Bestaande uit: Theepot, 11 borden, 4 eierdoppen, zout/peper set, 2 soepkommen, 4 schalen, 2 kleine schaaltjes, 4 kop +...

Groot Engels Wedgwood servies
Result: 160 EUR

Groot Engels Wedgwood servies. Etruria. Bestaande uit: 3 dekselterrines, 11 schalen, 8 soepkommen, 4 dekselkommen, zout/peper set, 2 saucieres, 2 mokka kannen, 2 theekannen, suikerpot, 16 kopjes, 20 s...

Engels Johnson Brothers servies
Result: 90 EUR

Engels porseleinen servies. Johnson Brothers Ironstone. Bestaande uit: 10 grote borden, 11 ontbijtborden, 2 dekselschalen, 2 schalen + 2 schaaltjes, tablet, vleesschaal, 8 kopjes, 13 schotels, koffie ...

Antieke keramieken vaas, 1915
Starting price 100 EUR

Antieke Jugendstil keramieken vaas met opgewerkt floraal koper sierwerk. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen
Result: 160 EUR

Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...

Franse aardewerk cache bloempot
Result: 90 EUR

Antieke Franse aardewerken cache bloempot in Renaissance-stijl. Circa 1880. Historisme. Gemerkt Gien. Afmeting: 19 x ø 25 cm. In goede staat.

Oude Chinese gemberpot
Starting price 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren in medaillons + draken decor. Zonder deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.

3x Chinees porselein
Starting price 80 EUR

Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch theeservies
Result: 100 EUR

Villeroy en Boch theeservies. Decor Val Bleu. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, botervloot, theepot, suiker/melk set, ontbijtborden, gebakborden, twaalf kop/schotels. Minimale chip m...

Oude Chinese vaas
Result: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Result: 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.

2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930
Starting price 40 EUR

Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Plazuid Gouda theeservies
Starting price 40 EUR

Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

2x Antiek Hollands aardewerk
Starting price 35 EUR

Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...

Antieke NMF vaas, 1910
Starting price 60 EUR

Antieke aardewerken vaas. Gemerkt NMF, Nijmeegse kunst aardewerk fabriek. Met hagedis. Beschadigd. Circa 1910. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

4x Hollands plateel Gouda
Result: 90 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel Gouda. Bestaande uit: Schenkkan, Rio blauw, goed. Pijpvaas, polychrome, goed. Bolvaasje, polychrome, goed. Cache pot, polychrome, haarscheuren. Afmeting: 10 - 23 cm. ...

2x Hollandse keramieken vazen, 1900 - 1920
Starting price 50 EUR

Twee Hollandse geglazuurde keramieken vazen. Rozenburg - Den Haag. Circa 1900 - 1920. Beide beschadigingen. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijke staat.

Zuid-Holland Gouda plateel vaas
Result: 120 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil glans plateel Zuid Holland vaas met florale decor. Circa 1910. Afmeting: 29 x ø 22 cm. In goede staat.

Hildo Krop sculptuur, Scheepswerf arbeider
Starting price 60 EUR

Hildo Krop. 1884 - 1970. Platelen wit geglazuurde figuur. Scheepswerf arbeider. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.