Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel...
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...
Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Satsuma porselein. Twee vazen met goud/figuren decor. Eén kom met goud/figuren decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met Geisha, goud en bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Antiek Weense-stijl porseleinen servies met figuren en goud decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 8x schotels, melk/suiker set, theepot, schaal. Diverse beschadigingen. Afmeting: 5 - 15 cm. In ...
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Drie maal oud Hollands Fayence aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Bolvaas, floraal Delft Regina. *Bierpul van polychrome, Makkum. * Delfts bolvaasje, floraal. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Lot Japans serviesgoed. 31-Delen. 19e - 20e Eeuw. Drie decors. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...
Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee maal Hongaars porselein Hollohaza. Ibissen en olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Duits terracotta West-Germany Goldscheider vrouwenhoofd. 50er Jaren. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee maal groot Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal balustervaas met figuren/floraal en goud decor. Eén sierschotel. Afmeting: 46 x 24 cm. / ø 37 cm. In goede staat.
Drie maal Japans goud Imari porselein. Bestaande uit: Twee bloempotten en één knobbelvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.
Drie maal gemerkt keramiek met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kalebasvormige vaas met bruin iriserend glazuur, gemerkt Bouffioulx R. Guirin. Bolvaas, blauw-grijs glazuur, Holland H.B. etc. Bruin-bl...
Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome Delftse schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek porselein. Bestaande uit: Eierhouder met zes eierdoppen, 19e eeuw, Frankrijk, één haarlijn. Art Nouveau schaaltjes met goud decor, gemerkt kroon en vleugels, circa 1920. Afmeting: 17 ...
Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel + bodemmerk. Geisha decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...
18e - 19e Eeuwse porseleinen schotel met Meissen teken. Chinoisserie decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen en een schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.
Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.