Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén bord beschadigd, rest minimale randchips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kommen met figuren, goud en florale decors. Beide haarlijnen. Afmeting: 18,5 - ø 20 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese celadon kom. Afmeting: 8 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Twaalf maal antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Zeven schotels, divers + vijf kopjes, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 5 -11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Imari met tuin decor, chip. Eén maal blauw met floraal decor, goed. Eén maal groot blauw met florale decor, goed. Afmeting: ø 21,5 - ø 28 cm. In re...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zes-tekens bodemmerk. Decor van musicerende Lange Lijs. Eén schotel chipje. Afmeting: 8 x 13,3 x 13,3 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Oude Chinese diepe schotel met zes-tekens en rood glazuur. Afmeting: 4,5 x ø 18,6 cm. In goede staat.
Twaalf maal divers antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes + vier schotels, peterselie decor, chips, circa 1900. Drie Imari kopjes, waarvan één goed en twee met haarlijnen. Eén capucijner...
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Met draken decor (2x) en druivenranken decor (2x) + eekhoorns in geel. Twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 7,2 cm ø / 4,8 x 7,1 cm ø. In redelijk/goede...
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal kop en schotels, Familie Rose met bodemmerk, circa 1930. Twee vaasjes met zotjes. Twee kommen met blad decor. Minimale chip mogelijk. Af...
Lot van dertien Dresden porseleinen figuren. Duitsland. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 7 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Engels Wedgwood servies. Etruria. Bestaande uit: 3 dekselterrines, 11 schalen, 8 soepkommen, 4 dekselkommen, zout/peper set, 2 saucieres, 2 mokka kannen, 2 theekannen, suikerpot, 16 kopjes, 20 s...
Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chips. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Titel: Welcome spring. Twee meisjes staan hand in hand bij boom met vogel. Genummerd 635. Afmeting: 32 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen geribbelde siervazen met tuin decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zweeds Röhrstrand keramieken servies. Bestaande uit: 14x kop en schotels, 10x ontbijtborden, 6x eierdoppen, 3x schaaltjes, 1x botervloot. Afmeting: 4 - 24 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen. Divers. Eén maal vierkant met donkerbruin glazuur en bodemmerk. Eén maal celadon glazuur vaas met bodemmerk. Eén maal knobbelvaas met celadon glazuur en bodemmerk....
Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli klapmuts kom. Kraakporselein. Met figuren en florale decors. Haarlijn bodem. Afmeting: 5 x ø 14,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal 18e eeuw, Familie Rose Lowestoft decor. Eén maal 19e eeuw, landschappen decor. Afmeting: 13,5 - 14 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond. Met florale en vogel decor. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melkkannetje, haarlijnen + reparatie. Eén maal waterbak met groene craquele glazuur. Afmeting: 8,5 - ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met karakter tekens en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie oude Hollandse polychrome Makkum vazen. 20e Eeuw. Twee dekselvazen, chip bovenrand. Eén knobbelvaas, beschadiging bodemrand. Afmeting: 34 - 43 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met 17e eeuwse figuren voorstelling. Circa 1900. Gemerkt A. Pumy. Twee restauraties deksels. Afmeting: 1 9 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met florale en ice-crack decor. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tablet met berglandschap decor. Zes-kantige vaas met berglandschap decor, bodemmerk en tekst. Fles-vormige vaas met Lange Lijs en bloempotten decor. Afmetin...
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Fijn beschilderde oude Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in landschap decor met Yin Yang teken en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Zes persoons Boch boerenbont servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 6x grote borden, 6x soepborden, 6x ontbijtborden, 4x schalen, 2x dekselterrines, 7x kommen, 7x schaaltjes, 1x kandelaar. Afm...
Lot antiek Chinees serviesgoed. Bestaande uit zes kopjes en twee schotels, diverse beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke porseleinen borden met Chinese Lange Lijs decors. Circa 1900. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Grote Duitse Unterweissbach porseleinen siervaas met opgewerkte vogels, insecten, bloemen en goud decor. Drachen model. Eén chip. Afmeting: 43 x ø 40 cm. In goede staat.
Acht delen oud Herend porselein met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zeven borden, één tablet. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Frankrijk? Antieke porseleinen terrine met onderschaal. Floraal, vogels en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 43 x 29 cm. In goede staat.
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje met handen in de zak, Nr.: 429. *Jongen en meisje spelen doktertje, Nr.: 948?. *Jongen en meisje maken muziek, Nr.: 218. *Meisje met bloe...
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met rood/bruin glazuur en zes tekens bodemmerken. Afmeting: 4,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinees porseleinen kommen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Vijf kommen minimale chips. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee maal vier-delige stapeldozen, 19e eeuw. Dekselpot met symbolen. Schotel met floraal decor + bodemmerk. Tafelschaal met rotsen, vogels, floraal decor +...
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met oranje/goud florale decor. Chip aan tuit. Afmeting: 14,5 x 15,5 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kop en schotel met figuren in tuin decor. Kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 x ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen dekseldoosjes met floraal decor. Vungtau Cargo, (Christies). Circa 1690. Afmeting: 5 - ø 9 cm. In goede staat.
Vijf oude diverse porseleinen figuren. Onder andere: Vergulde dame en heer, gemerkt met kroon en F, 20e eeuw, goed. Danseres Thüringen Duitsland, verguld, hand gelijmd. Jongen met vogels, één vingerto...