This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Chinese penselenvaas
Result: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Swatow sierschotel, 17e eeuw
Result: 325 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porseleinen vaasjes
Result: 325 EUR

Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e eeuwse Familie Rose kom
Result: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese druivenschotel
Result: 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Result: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese dekselpotten
Result: 300 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 47 x ø 25,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Result: 300 EUR

Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.

3x Chinese kommen, 17e - 18e eeuw
Result: 300 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerken. Afmeting: 7,3 x ø 15,3 cm. / 7,5 x ø 14,4 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw
Result: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Chinees terracotta paard
Result: 300 EUR

Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Chinees kaststel
Result: 285 EUR

Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...

2x Biedermeier-stijl siervazen
Result: 275 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kop en schotels (5x)
Result: 275 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delig Chinees kaststel, 17e - 18e eeuw
Result: 275 EUR

Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 18 - 24 cm. Beschadigd. In matige staat.

6x Antiek Chinees porselein
Result: 275 EUR

Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...

Unterweissbach papegaai
Result: 275 EUR

Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Satsuma
Result: 265 EUR

Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...

Peking glas snuffbottle
Result: 260 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

2x Meissen figuren
Result: 260 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari schotels, 18e eeuw
Result: 255 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

5x Chinese kop/schotels
Result: 250 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

Oud Chinees vaasje
Result: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.

18e Eeuws Delfts blauw bord
Result: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse of Duitse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.