H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
S.M. Bijlsma. Circa 1900. Kasteel met figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Naar Duchattel. Circa 1900. Poldergezicht met sloot en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
W. Horselenberg. 1881 - 1961. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.
P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Oud Limoges emaille schilderij. Door A. Bureau emailleur D'art. Landschap met bloesemboom en paard bij drenkbak en boerderij. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.
John Bevort. Opvliegende eenden bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 115 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e eeuw. Stilleven met citroen, tin en roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling, 1962. 1932 - 2013. Fruits de Mer. Naakte vrouwen in duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.