This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Starting price 80 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Duif met zon
Starting price 75 EUR

Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

Chinees zijdeschilderij
Result: 40 EUR

Chinees gesigneerd zijde-schilderij. Bamboe met vogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 27 cm.In goede staat.

J. Hendriks, Havengezicht
Starting price 50 EUR

J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Naar N. Maes, Man bid voor het maal
Result: 60 EUR

Naar Nicolaas Maes. 20e Eeuw. Man bid voor het maal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

2x Japanse lithografieën
Starting price 50 EUR

Twee Japanse lithografieën met rode symbolen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 16 cm. + H 20 x B 20 cm. In goede staat.

Andre Lambert, Frans havengezicht
Starting price 325 EUR

Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Starting price 200 EUR

Alberto Schunk. 1947 - .... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

B.H. Bolink, Strandgezicht
Result: 60 EUR

Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Abstract figuratief
Starting price 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Starting price 15 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.

Stadsplattegrond Almelo
Result: 25 EUR

Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.

J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Result: 30 EUR

J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas-schilderij
Result: 50 EUR

Oud Chinees achter-glas-schilderij in houten omlijsting. Met draak/paradijsvogel decor. Afmeting: H 47 x B 30 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boerderij
Starting price 150 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 3x Erotische etsen
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. Drie antieke erotische etsen. Handingekleurd. Etsen op papier. Afmeting: H 12 x B 9 cm. In goede staat.

Blok v.d. Velden, Texel
Result: 120 EUR

Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur)
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling
Result: 200 EUR

H.A. van Trigt. 1829 - 1899. Egyptische voorstelling. Exodus, Moses. Verf iets beschadigd. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal
Result: 100 EUR

L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Result: 110 EUR

Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.

Jonk, Vaas met gele rozen
Starting price 50 EUR

Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Koningin Wilhelmina, Wintergezicht
Starting price 50 EUR

Koningin Wilhelmina. 1880 - 1962. Reproductie van olieverfschilderij. Wintergezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.

J. ter Haar, Herderin met schapen
Result: 50 EUR

J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.