Naar Duchattel. Circa 1900. Poldergezicht met sloot en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17,5 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Paard, hond en figuur in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Haagse School-stijl. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Bloem stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Herman Brood. Texoprint. Omhelsende figuur. Reproductie op linnen. Afmeting: H 42 x B 38 cm. In goede staat.
Toegeschrven aan W. van Konijnenburg. Monogram. 1868 - 1943. Valkenkop. Tekening op papier. Afmeting: H 11 x B 9 cm. In goede staat.
Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.
A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Adriaan Keus. 1875 - 1955. Zomer bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Schau Pi Tuing. Original Radierung. Paard. Ets op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische aquarellen met figuren voorstelling. Aquarellen op papier. Afmeting: 21 x 13 cm. In goede staat.
Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Groot oud handgeschilderd ikoon. Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
J. Drees. Circa 1920. Hollandse zomer en wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
Chinees gesigneerd zijde-schilderij. Bamboe met vogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 27 cm.In goede staat.
J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Nicolaas Maes. 20e Eeuw. Man bid voor het maal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Japanse lithografieën met rode symbolen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 16 cm. + H 20 x B 20 cm. In goede staat.
Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.
Alberto Schunk. 1947 - .... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Oud Chinees achter-glas-schilderij in houten omlijsting. Met draak/paradijsvogel decor. Afmeting: H 47 x B 30 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Drie antieke erotische etsen. Handingekleurd. Etsen op papier. Afmeting: H 12 x B 9 cm. In goede staat.
Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
H.A. van Trigt. 1829 - 1899. Egyptische voorstelling. Exodus, Moses. Verf iets beschadigd. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.
Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Koningin Wilhelmina. 1880 - 1962. Reproductie van olieverfschilderij. Wintergezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.
J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Oude landkaart. Liho door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Monogram P.B. Avril '83. Franse Fayence bierpul met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.
L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand met vissersvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene stett Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.
Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude ikonen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Russisch ikoon met afneembaar front, circa 1900. En een plated metalen ikoon, Maria met kindje Jezus. Mist sierstenen. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijke sta...
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Johannes Adrianus Smit. Twee lithografieën. Mokum Red + Bellona. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.
D. Voerman. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
J.H. Doeleman. 1848 - 1913. Figuren op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.
Monogram H.B. 1921. Baby op sofa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.
E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
H. Lasch. Duitse School. Circa 1980. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Klaas Overzee. Circa 1930. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Boerderij met boer, vuur aan het stoken in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Michel Podalka '76. Florale voorstelling.. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ans Wortel. Nr. 17/150. 1929 - 1997. Figuren kindervoorstelling. Ets op papier. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Meisje met bloem Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 94 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 58 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures. 18e - 19e Eeuw. Onder ander: *Groeningen, A.Kip F. *Dorp Nieuwkerk/Dorp oude kerk 1745 K.S.F. * Dorpstraat Middelburg. *Ets Dordrecht. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal belegering van Groeningen. Eén maal De Zel-Neering of het Darink-Delven Zeeland. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.