This website uses cookies

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Kapitaal Frans bronzen beeld 5000
Kapitaal Frans bronzen beeld

Result:

2.200 EUR

Sold
Bronzen beeld van Jan te Wierik 5003
Bronzen beeld van Jan te Wierik

Result:

2.200 EUR

Sold
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti 5007
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

Result:

1.600 EUR

Sold
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin 5030
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin

Result:

1.200 EUR

Sold
17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige 5008
17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige

Result:

750 EUR

Sold
Bronzen sculptuur, Feico Hajonides 5020
Bronzen sculptuur, Feico Hajonides

Result:

700 EUR

Sold
2x Grote koperen windhonden 5025
2x Grote koperen windhonden

Result:

475 EUR

Sold
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti 5010

Result:

450 EUR

Sold
Beeld, Arc de Triompfe 5049
Beeld, Arc de Triompfe

Result:

400 EUR

Sold
Bronzen stier, Pierre Chenet 5145
Bronzen stier, Pierre Chenet

Result:

400 EUR

Sold
Marmeren buste, G. Bessi 5015
Marmeren buste, G. Bessi

Result:

375 EUR

Sold
Art Deco-stijl boekensteun eekhoorn 5083
Art Deco-stijl boekensteun eekhoorn

Result:

375 EUR

Sold
18e Eeuws houtgestoken figuur 5011
18e Eeuws houtgestoken figuur

Result:

300 EUR

Sold
Bronzen vrouw (tuinbeeld) 5070
Bronzen vrouw (tuinbeeld)

Result:

300 EUR

Sold
Bronzen dame, Pierre Chenet 5146
Bronzen dame, Pierre Chenet

Result:

280 EUR

Sold
Bronzen sculptuur, Zelfportret 5038
Bronzen sculptuur, Zelfportret

Result:

275 EUR

Sold
Antieke marmeren vrouwen buste 5014
Antieke marmeren vrouwen buste

Result:

250 EUR

Sold
Plantenhanger, 19e eeuw 5043
Plantenhanger, 19e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Groot boeddhabeeld 5103
Groot boeddhabeeld

Result:

225 EUR

Sold
Boekensteun uil 5086
Boekensteun uil

Result:

200 EUR

Sold
Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani 5094
Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani

Result:

200 EUR

Sold
2x 17e - 18e Eeuwse Heilige figuren 5095
2x 17e - 18e Eeuwse Heilige figuren

Result:

200 EUR

Sold
Bronzen leeuw 5079
Bronzen leeuw

Result:

190 EUR

Sold
Bronzen figuur, Paard naar Dali 5100
Bronzen figuur, Paard naar Dali

Result:

185 EUR