Twee antieke marmeren dames bustes. Circa 1920. Eén maal J. van Vaerenbergh, 1873 - 1927. Eén maal ongesigneerd, creme-kleurig marmer. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta buste van een officier. Eén geretoucheerde reparatieplek, circa 5 cm rug. Afmeting: 76 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Acht beschilderde design koeien 'Cow parade Sunday'. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde antieke marmeren buste. Griekse vrouw. Door V. Medici. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Haas op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Chip marmer. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oud gepolychromeerd marmeren boeddha beeld op lotusbloem. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse vergulde compositie metalen figuren van pendules. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.
Oud notenhouten gestoken figuur. Don Quichot en poncho. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Oud/antiek bronzen Oosters figuur. Danseres. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.