This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Antiek figuur, Dichter Milton
Starting price 70 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Dichter Milton. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Indonesisch gestoken beeld, Balinese vrouw
Starting price 70 EUR

Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, David
Starting price 80 EUR

Bronzen beeld. David. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

3x Oude lava stenen boeddha's
Starting price 90 EUR

Drie oude Oosterse lava-stenen boeddha's. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

Antieke marmeren dames buste
Starting price 100 EUR

Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Cornel Snels, Naakte vrouw in meditatie houding
Starting price 100 EUR

Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Discuswerper
Starting price 100 EUR

Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Antieke Chinene bronzen godheid
Starting price 100 EUR

Antieke Chinese bronzen godheid met verso vijf medaillon gravures en symbolen. 19e Eeuw. Afmeting: 23,3 cm. In goede staat.

Antiek verguld bronsje, Jongetje met laars
Starting price 100 EUR

Antiek verguld bronzen figuur. Circa 1900. Jongetje met laars. Eén deukje basement. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Groot boeddhabeeld
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Groot boeddhabeeld
Starting price 100 EUR

Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Groot Boeddhistisch figuur
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuur, katachtig met knots. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

3x Boeddha figuren
Starting price 100 EUR

Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

2x Boeddha figuren
Starting price 100 EUR

Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.

2x Boeddha figuren
Starting price 100 EUR

Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Antieke terracotta buste
Starting price 100 EUR

Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.

Antiek houten beeld, Visser met net
Starting price 110 EUR

Groot antiek eikenhouten gesneden figuur. Visser met net. Circa 1900. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Bronzen presse papier, 1925
Starting price 120 EUR

Art Deco bronzen presse papier. Circa 1925. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Uiltje knappen. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard naar Dégas
Starting price 120 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Adelijke vrouw
Starting price 120 EUR

Bronzen vrouwelijke adelijke op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 19e Eeuwse stijl. Afmeting: 39 x 33 x 19 cm. In goede staat.

Art Deco bronzen kinderbuste
Starting price 120 EUR

Art Deco bronzen kinderbuste op marmeren sokkel. Door A. Trefoloni. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Quan Yin
Starting price 125 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Josef
Starting price 125 EUR

18e - 19e Eeuwse brons gegoten heilige Josef. Basement mist. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Voetballer
Starting price 125 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Liggende voetballer met bal. Afmeting: 6,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.