This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Bronzen amazone
Result: 90 EUR

Bronzen amazone op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op tak
Result: 120 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbruck. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Bronzen meisjesbuste
Starting price 190 EUR

Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl boekensteun, Uil
Starting price 135 EUR

Grote Art Deco-stijl bronzen boekensteun met uil en marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard naar Dali
Result: 185 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

2x Chinese houtgestoken figuren
Starting price 50 EUR

Twee Chinese houtgestoken figuren. Vroeg 20e eeuw. Eén maal Chinese man met korf. Eén maal Chinese wijsheer met perkament. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Antiek houtgesneden paard, 1900
Result: 70 EUR

Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Groot boeddhabeeld
Result: 225 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 44 x 22 x 26 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen figuren, Lachend/Huilend kind
Starting price 360 EUR

Twee antieke bronzen bustes op marmeren sokkel. Lachend en huilend kind. Circa 1890. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Bronzen adelaar
Starting price 40 EUR

Antieke bronzen adelaar. Zuid Duitsland. Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Stier
Result: 40 EUR

Antieke bronzen stier. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 8,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Antiek verguld bronsje, Jongetje met laars
Starting price 100 EUR

Antiek verguld bronzen figuur. Circa 1900. Jongetje met laars. Eén deukje basement. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Groot boeddhabeeld
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Groot boeddhabeeld
Starting price 100 EUR

Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Groot Boeddhistisch figuur
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuur, katachtig met knots. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Indonesisch gestoken beeld, Balinese vrouw
Starting price 70 EUR

Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Grote Italiaanse wit marmeren engel
Starting price 240 EUR

Grote Italiaanse wit marmeren engel. Vleugel + vinger beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Boeddha figuur
Starting price 50 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

3x Boeddha figuren
Starting price 100 EUR

Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

2x Boeddha figuren
Starting price 100 EUR

Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.

2x Boeddha figuren
Starting price 100 EUR

Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

2x Boeddha figuren
Result: 110 EUR

Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

G. Bailly bronsje, Meisje met ivoren gezicht
Starting price 450 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met ivoren gezicht. Gesigneerd G. Bailly. Georgette Louise Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Houten figuur, Krokodil
Result: 50 EUR

Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil met benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: L 155 cm. In goede staat.

Antiek beeldje, Baby op kinderstoel
Result: 50 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Baby op kinderstoel. Circa 1900. Breuk in linker been. Gesigneerd L. Steiner. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.

2x Figuren, Musikanten
Result: 45 EUR

Twee oude vernikkelde messing figuren. Muzikanten. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Antieke gipsen damesbuste, 1915
Starting price 130 EUR

Grote antieke bronskleurige gipsen damesbuste. Circa 1915. Sokkel achterkant beschadigd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco bronzen kinderbuste
Starting price 120 EUR

Art Deco bronzen kinderbuste op marmeren sokkel. Door A. Trefoloni. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Don Quichot beeld
Result: 75 EUR

Oud notenhouten gestoken figuur. Don Quichot en poncho. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Grote bronzen buste
Starting price 280 EUR

Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Liefdespaar
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse bronzen figurengroep. Liefdespaar. Geschikt voor pendule. Afmeting: 26,5 x 19,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen met fruitmand
Result: 25 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke terracotta buste
Starting price 100 EUR

Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.

2x Bronzen boeddha's
Starting price 35 EUR

Twee oude bronzen boeddha figuren. Eén maal Genesha, één maal Bodhisattua. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.

Antiek tinnen Jugendstil figuur, Vrouw met mandoline
Starting price 50 EUR

Antiek tinnen Jugendstil figuur. Circa 1915. Vrouw met mandoline. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antiek bronzen buste, Napoleon
Result: 65 EUR

Antieke bronzen buste van Napoleon op zwart marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Oud marmeren boeddha beeld
Result: 90 EUR

Oud gepolychromeerd marmeren boeddha beeld op lotusbloem. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen beelden
Starting price 325 EUR

Twee antieke bronzen figuren. Verliefd paar. 19e Eeuw. Door Leopold Harze 1831 - 1893. Bronze Bruxelles. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.

Antieke bronzen plaquette
Starting price 35 EUR

Antieke bronzen gesigneerde plaquette. Oude dame. P. Greiker/Greiber. Monogram H.S. 1929. Afmeting: 11,5 x 9 x 0,6 cm. In goede staat.

3x Oude lava stenen boeddha's
Starting price 90 EUR

Drie oude Oosterse lava-stenen boeddha's. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Starting price 60 EUR

Bronzen golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antiek vergulde Mercurius, 1900
Starting price 200 EUR

Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Religieus beeld, 18e eeuw
Starting price 550 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Zuid-Duits verguld houtgesneden religieus figuur. Twee-delig. Twee armen missen + vleugel. Afmeting: 35 x 46 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met kersen op schort
Starting price 550 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. La Cueillette. Door Belim. Dame met kersen op schort. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

18e Eeuws beeld, Sint Nikolaas
Starting price 750 EUR

Grote 18e eeuwse houtgestoken Heilige. St. Nikolaas. Met deels originele polychromie. Goud is overgeschilderd. Afmeting: H 79 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen figuur, Voetballer
Starting price 125 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Liggende voetballer met bal. Afmeting: 6,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.

2x Antieke Weense bronzen
Starting price 650 EUR

Twee antieke koud beschilderde Weense bronzen. Gemerkt Geschützt. Circa 1900. Eén ivoren tand mist. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Leeuw
Result: 50 EUR

Bronzen leeuwen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 17 cm. In goede staat.

2x Antieke bustes
Result: 45 EUR

Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen stier, Pierre Chenet
Result: 400 EUR

Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen dame, Pierre Chenet
Result: 280 EUR

Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antiek bronzen plaquette
Starting price 25 EUR

Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.

Oud Afrikaans beeld van natuursteen
Starting price 45 EUR

Oud Afrikaans natuurstenen bewerkt vrouwen figuur. Gesigneerd Chitay. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Grote 17e eeuwse piëta
Starting price 175 EUR

Grote 17e eeuwse zuid-Europese of noord-Afrikaanse piëta. Wormgaten deels dicht gemaakt. Afmeting: H 68,5 cm. In redelijke staat.

2x Oude bronzen figuren
Starting price 35 EUR

Twee oude bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Nagietsels naar oud voorbeeld. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy
Starting price 650 EUR

Antieke gesigneerde bronzen luit spelende Griekse dame. Gesigneerd Paul Duboy. 1830 - 1887. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Antiek tinnen figuur, Naakte dame
Starting price 125 EUR

Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Beeld van Napoleon, 1920
Starting price 125 EUR

Vergulde messing Napoleon op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Matroos
Starting price 50 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Matroos. Circa 1900. Gesigneerd Selinski. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen putti met vogel
Result: 130 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen putti met bloem en vogel. Afmeting: 26 cm. In goede staat.