Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten gestoken jachtklok met druivenranken decor en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 60 x 45 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Religieus. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 40 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok. Niet werkend. Bovenste glas twee barsten. Behoeft reparatie. Afmeting: 22,5 x 17 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met één-daags uurwerk. Beschadigde kast. Niet getest. Afmeting: H 214 cm. In redelijke staat.
Twee-gewichten regulateur met donkere kast, gedeeltelijk geeboniseerd (versiering). Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers. Grahma remming. Afmeting: 32 x 117 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse, achtdaagse Schmid portaalklok. Louis Seize-stijl. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Compositie metaal. Circa 1860. Jager met valk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...
Antieke Franse messing tafelklok met coupe en emaille cartouches. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.
Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Zeven oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: Wedgwood, Zenith et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke wekkers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald klok met vergulding en adelaar. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 29 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse kleine Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag op bel. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten 3-gewichten staande klok met Westminster speelwerk op acht gongstaven. Circa 1920. Gesigneerd Hamas. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met originele kroon. Circa 1890. Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke klokjes. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie houten Schwarzwald klokjes. Eén miniatuur klokje van emaille. Eén wekker. Circa 1950. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Afmeting: 60 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Amerikaanse mahoniehouten tafelklokken. Circa 1900. In werkende staat. Afmeting: 46 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Gave wijzerplaat. Afmeting: 43 x 27 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderijklok. Circa 1870. Afmeting: 65 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Boley uurwerkgereedschap. Ponsendoos. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde Friese stoeltjesklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule met jager. Compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle klok. Messing met hout. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, zonder slagwerk. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder klok met koperen wijzerplaat en slagwerk. Afmeting: 35 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Antieke staande eikenhouten Junghans Art Deco klok met chroom-messing wijzerplaat, gewichten, slinger en geslepen glas. Circa 1930. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten staande klok. Miniatuur. Met achtdaags-uurwerk, half-uurslag op bel. Pfeilkreuz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws albast Empire klokkenstel met florale decor. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Zonder slagwerk. Behoeft reiniging. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Jacob Petit-stijl Franse porseleinen pendule. Twee-delig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 40 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met halfuur-slag. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke schoolklok met halfuur-slag op gongspiraal. J.W. Benson London. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke duivenklokken. 1) La Ledoise Lede, nr. 53899, afmeting: ø 20 cm. 2) Vast in kist (sleutel weg), afmeting: ø 17 cm. 3) Coulet Excelsior, afmeting: ø 15 cm. 4) Benzing Original Brevete...
Antieke wortelnoten met mahoniehouten Empire staande klok met scheepjesmechaniek en maanstand. Slagwerk op bel. Afmeting: 215 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Antieke pendule met Lenzkirch uurwerk. Compositie metaal met porselein. Amor beschadigd. 1 Million 140389. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Winterhalder Hofmeier geeboniseerde houten tafelklok met wekker op bel. Circa 1870. Afmeting: 34 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Amerikaanse wandklok met halfuur-slag op bel. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.