Groot blikken kinderspeelgoed paard. Gelithografeerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Zeer groot lot diverse pluche speelgoed figuren. Onder andere: Steiff, mohair, vilt et cetera. Eerste helft / tweede helft 20e eeuw. Interessant lot!! Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Zeven oude teddy speelgoeddieren. Bestaande uit: Zes teddyberen en één aap. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
7-Delige Duitse blikken Karl Bub speelgoed treinset. Circa 1950. Bespeeld. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot pluche speelgoed. Onder andere: Mechanisch, mogelijk ook Steiff. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 50 cm. In goede staat.
Zes oude teddyberen + één aap van vilt. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 57 - 67 cm. In redelijk/goede staat.