This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen
Result: 135 EUR

Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt
Result: 150 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vossenjacht
Result: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam
Result: 250 EUR

P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem
Result: 190 EUR

Chris Soer. 1882 - 1961. Boerenhuis met boerin en appelbloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Barbizon? Landschap met schaapskudde en herderin
Result: 225 EUR

Rest signatuur. Barbizon? 19e Eeuw. Landschap met schaapskudde en herderin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.

Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren
Result: 50 EUR

Gijs J. Voskuyl, 1946. 1915 - 2004. Vrouwtje van Stavoren. Nr. 68/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 20 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus
Result: 60 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon. Maria met kindje Jezus. Met koper bewerkt front en geschilderde gezichten. Afmeting: H 22,5 x B 18 cm. In goede staat.

Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren
Result: 160 EUR

Chr. Koelemeijer. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Twee figuren bij mand
Result: 100 EUR

Onduidelijk. 17e Eeuw. Twee figuren bij mand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x 19,5 cm. In matige staat.

H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen
Result: 70 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Gemberpot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x L 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeegezicht met boten
Result: 75 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

2x Chung Giang, Deurportalen
Result: 190 EUR

Twee gesigneerde Chinese schilderijen. Chung Giang 2001. Deurportalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.

E. v.d. Ven, Vaas met anemonen
Result: 120 EUR

E. van der Ven. Circa 1920. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

R. David Digby, Opvliegende fazant
Result: 80 EUR

R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems
Result: 100 EUR

G. de Bruin. Circa 1936. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H.K.O., Besneeuwd standsgezicht
Result: 110 EUR

H.K.O. Harm Kamerling Onnes? 1893 - 1985. Maison Katherine. Besneeuwd stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 55 cm. In goede staat.

W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel
Result: 550 EUR

W.E. Fitch. 1910. 1888 - . Hollandse kermis met carousel. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten
Result: 425 EUR

Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.

A.J. van Dijk, Gezicht op Veere
Result: 225 EUR

A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Herman Brood, Melkbus
Result: 500 EUR

Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn
Result: 500 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe
Result: 440 EUR

N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.