Oude Amerikaanse metalen Diecast speelgoed Lionel treinset. Vijf-delig. Electrisch. Teader lock nr. 2025 + drie wagons. Bespeeld. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Decoratief gietijzeren kinderfornuis + kinderkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek houten kinderspeelgoed. Divers. Poppenstoelen etc. Circa 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.
Groot lot divers speelgoed. Actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Groot lot divers speelgoed. Onder andere: Hasbro, actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek blikken speelgoed. Twee Jugendstil kindernaaimachines. Opwindboot, gemerkt M.S., Western Germany. Motorfiets, China. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Zeer groot lot speelgoed. Onder andere actie figuren, accessoires, divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Mahjong spel van bamboe en been. In originele houten kist. Circa 1930. Afmeting: 8 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Groot kavel met veel schaalmodellen van auto's en vrachtwagens. Bijna alles nog in originele verpakking.
Kavel met 7 schaalmodellen waaronder 1 vrachtwagen. Diverse condities.
Twee antieke poppen. Eén maal Duitse bad-pop. Eén maal celluloid pop, Oosters meisje, gemerkt Palltoy England. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Twee antieke kindersledes. Metaal/hout. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 70 - 90 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren kinderslede. Circa 1900. Afmeting: 60 x 100 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude mohair kinder speelgoedpaarden. Circa 1930 - 1960. Afmeting: 80 - 90 cm. In goede staat.
Zes grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 80 cm. In goede staat.
Vijf grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 57 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude teddyberen + één aap van vilt. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Groot lot mechanisch speelgoed. Functies niet getest. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x 22537 E-lok BR 120, DB 120119-3 (Micky Maus) en 1x 22558 E-lok DB Cargo 152 002-2. Beide in originele verpakking en in goede staat.
Grote rode Ferrari Pocher Testarossa in doos. Met bouwplan Otomoto. Mist een spiegeltje. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Groot lot pluche speelgoed. Onder andere: Mechanisch, mogelijk ook Steiff. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 50 cm. In goede staat.
7-Delige Duitse blikken Karl Bub speelgoed treinset. Circa 1950. Bespeeld. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Duits speelgoed. Circa 1930. Bestaande uit: Vier maal Mecki, Steiff. Eén olifant, Steiff. Eén toverlantaarn, Ernst Planck. Afmeting: 11 - 24 cm. In goede staat.
30-er Jaren speelgoed trekpaard op wielen. Stro. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antiek houten hobbelpaard met koeienhuid bekleed. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Zeven oude teddy speelgoeddieren. Bestaande uit: Zes teddyberen en één aap. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot lot diverse pluche speelgoed figuren. Onder andere: Steiff, mohair, vilt et cetera. Eerste helft / tweede helft 20e eeuw. Interessant lot!! Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Japanse Daiya blikken speelgoed Porsche Targa. Rijkspolitie Holland. Batterij functie + afstandsbediening. Met originele doos. Licht bespeeld. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Kavel met 20 (metalen) schaalmodellen van legervoertuigen (voornamelijk tanks), veelal schaal 1:72. Allen nog in originele verpakking.
Zeldzame antieke 19e eeuwse gepolychromeerde houten kinder driewielfiets met ijzer. Circa 1880. Afmeting: 90 x 90 x 65 cm. In goede originele staat.
Doos met diverse (personen)wagons en modeltreinen. Ongetest en in verschillende condities
Groot blikken kinderspeelgoed paard. Gelithografeerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Kavel met diverse (ongeteste) Märklin Loks waaronder: Burlington Northern 9780+9788, Texas & Pacific 1537 + 1540, Sante Fe, Amtrak 105 + 102 en Electro-Motive
Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.