Twee grote antieke Engelse mahoniehouten bestekhouders. Classicistische vormgeving. Circa: 1900. Afmeting: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse kleine ijzeren gepolychromeerde geldkist met hengsels voor dubbel slot. Geen slot. Afmeting: 35 x 45 x 30 cm. In goede staat.
Oud planetarium/lunarium. Geeft de beweging van maan rond de aarde weer. Circa 1950. Schüler Globus Columbus Verlag Berlin-Lichterfelde. Afmeting: 45 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Kist rode wijn. 1982. Pauillac. Gesloten. Afmeting: 33 x 50 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Korinthische zandstenen zuilen met kapitelen. 18e - 19e Eeuw. Lichte transportschade. Stukjes los erbij. Afmeting: 123 x 21 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oude/antieke chocolade gietvormen. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren. Zes-lichts met ramskoppen en klauwpoten. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Vroege antieke geeboniseerde spiegel met schildpad belijmd. Kleine restauraties. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Oosterse houten penselenpot met kraanvogel/floraal en parelmoer decor. Afmeting: 14 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Japanse emaille cloisonne vazen met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse religieuze terracotta diorama's in eikenhouten lijsten. Eén maal Jezus aan het preken. Eén maal kruisiging Jezus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 44 x 32 x 8 cm. In redelijk/goede sta...
Twee grote decoratieve zwart marmeren zuilen in Empire-stijl met bronzen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.
Zeer grote vergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met vier grote figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 136 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Egyptische kariatiden. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Groot lot blik met reclame. Hoofdzakelijk collectebussen, missiebussen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote petroleumlampen. Historisme met grote handbeschilderde keramieken reservoirs. Afmeting: H 70 x ø 17 cm. In goede staat.
Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. Eén maal U.S.A. Philadelphia Enterprise MFG. Co. Patent July 12.98. Eén maal Spaanse koffiemolen. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Duitse religieuze handwerken met Barok voorstellingen en Latijns schrift. Borduurwerk met goudbrokaat. Prachtige kwaliteit! Klooster arbeid? Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Acht maal diverse flessen port. Bestaande uit: Kopke Quinta Lobata. Porto Kopke Colheita 1977. Kopke Quinta Sao Louiz 1990. Croft Vintage 1977. Kopke port 1974. Porto Kopke Colheita 1977. Porto Souza ...
Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Collectie met oude speelkaarten in koffer. Divers. Onder andere: Pin Ups et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 44 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese geëmailleerde vazen met floraal/vogel decor. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Blikken Zonnekoning Sigaren reclamebord. 20e Eeuw. Afmeting: H 15,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Jugendstil gaslamp met originele rookglazen lampenkappen en contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 98 x ø 80 cm. In goede staat.
Antieke geëmailleerde ijzeren Art Nouveau kachel. Circa 1915. Afmeting: 100 x 90 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws zeldzaam dubbelzijdig handbeschilderd Duits gilde bord. Die Allirten Zünpfte. Zünpften Schilt. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee lange dames bontjassen. Bisamrat met leder. Maison Bonnetterie Hofleverancier. Afmeting: L 120 - 121 cm. In goede staat.
Oude Tiffany-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x ø 34 cm. In goede staat.
Lot van dertien diverse oude Chinese figuren. Kunststof gegoten. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Antieke historisme gietijzeren etagère. Circa 1880. Gemerkt. Afmeting: 52 x 61 x 23 cm. In zeer goede staat!
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Tijger in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 50 x 2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing haardomranding met waaiervormige vonkenvangers. Haardomranding niet compatibel. Afmeting: 70 - 103 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Perzische bronzen (lak)stempels. Divers. 16e - 17e Eeuw? Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Antieke monstrans met Joods Judaïca teken en Hebreeuwse tekst. Messing plated. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Twee grote Empire-stijl lampenvoeten. 21e Eeuw. Gemarmerd metaal en verguld brons. Zes-lichts. Basements missen. Afmeting: H 85 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse Japanse bronzen pronkvaas met drakenkoppen en vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 60 x 24 cm ø. In goede staat.
30-er Jaren Van Nelle kruideniers theeblik. Ontwerp Jac. Jongert. Afmeting: 38 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee antieke vrijmetselaars artikelen. Bestaande uit: Houder met roodlakstempel + kraag met gouddraad en vrijmetselaarstekens. Afmeting: 18 - 45 cm. In goede staat.
Twee lots diverse voorraadblikken met reclame, onder andere sigaren. Circa 70 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees vergulde uitschuifbare opiumpijpen. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten Rococo wandtafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 66 x 24 cm. In goede staat.
Oude Duitse Columbus Erdglobus. Modell 200 Berlin Lichterfelde. 40-er/50-er Jaren. Afmeting: 52 x ø 28 cm. In goede staat.
Hoedenmakers paspop. Circa 1920. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met cloisonne inleg, Foo-hond en draken. Afmeting: 38 x ø 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zilver inlay schildpad parfumhouder met daarin glazen parfumflacon. Afmeting: 6 x 4 x 1,7 cm. In goede staat.
Drie flessen rode wijn. Bestaande uit: 1975 Chateau L' enclos Pomerol. 1979 Chateau Grand-Puy Lacoste Pauillac Saint Guirons. 1982 Chateau Haut Bages Liberal Pauillac. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede s...
Antieke verstelbare Duitse ijzeren ventilator met koperen schoepen/bladen. Bergmann-Berlin. Draaibaar. 220 Volt. Circa 1910. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Boekje met achtentwintig stuks 17e - 18e eeuwse gravures. Ongesigneerd. Gravures op papier. Afmeting: H 28 x B 22,5 cm. In goede staat.
Grote compositie PDSA collecte spaarpot. Gepolychromeerd. Circa 1930 - 1950. In goede staat.
Twee zware zwart marmeren gestoken olifanten met florale parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek emaille. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Petroleumbrander, brooddoos, lepels, vergieten et cetera. plus 2 petroleumstellen. Afmeting: 15 x 53 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boekjes. Stads burger-school. Eerste helft 19e eeuw. Bewijs van goed gedrag en betoonde vlijt. Vol gravures beschouwingen van het dierenrijk. Afmeting: 16 x 10 x 3 cm. In redelijk/g...
Antieke terracotta tabakspot. Dikke man met kruiwagen. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 23 x 19 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke vergulde messing handspiegel met floraal decor en miniatuur portret. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen vazen met paradijsvogels op bloesemtakken. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Antieke historisme majolica hangpetroleumlamp met meerminnen en florale majolica. Afmeting: 130 x ø 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Judaica plated messing Challah schaal. Floraal, halve maan + hart. Afmeting: 36 x 2 x 24 cm. In goede staat.
Japanse geisha van cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote antieke koper-genagelde aker met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x ø 53 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse gepolychromeerde gipsen missie spaarpotten met bewegend hoofd na muntinworp. Afmeting; 39 - 35 cm. In goede staat.
Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinees porseleinen kralen. Afmeting: ø 5 - 6 cm. 1 kraal kapot (staat nog heel op de foto), rest in goede staat.
Twee maal oude Japanse/Chinese benen figuren. Keizerlijk paar. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bar/likeurkist in vorm van boek met kristallen glazen en twee flessen wijn. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 41 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen hanglamp met pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 80 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse benen geisha. Circa 1900. Iets in hand mist. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met schepen en Jugendstil reservoir. Circa 1915. Afmeting: 135 x 45 cm. In goede staat.
Vier albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 14 ø cm. In goede staat.
Vier albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 14 ø cm. In goede staat.
Twee antieke messing met cloisonne kaarskandelaren. Circa 1900. Iets verbogen. Afmeting: 14 x ø 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhout gestoken barometer met fiets, paardenhoofden et cetera. Holosteric Barometer, Joh. Denijs Schagen. Circa 1900. Afmeting: L 72 cm. In goede staat.
Etui gemaakt uit schildpad, rechthoekig model met afgeronde hoeken. Ingelegd met parelmoer en metaal, enkele stukjes ontbreken. 8,5x14x1.5cm. In goede staat
Oosterse vaas bekleed met half-edelstenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Art Deco twee-lichts koperen hanglamp met vrouwenkoppen en glazen kappen. Circa 1930. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese houtgesneden theebussen met schroefdeksels. 20e Eeuw. In kalebas-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
50-er Jaren diorama. Scheepsmodel houten klipper. Afmeting: 40 x 72 x 18 cm. In goede staat.
Twee identieke vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekistjes met ingelegd been. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Antieke messing haardomranding. Circa 1900. Afmeting: 38 x 130 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne vaas met draken en olifantenkoppen. Klein deukje. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude gelithografeerde Duitse blikken reclameborden. 20e Eeuw. Wüstinger Cognac + Goldnäther Likör. Afmeting: 35 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Renaissance gietijzeren haardplaat met ridder en tulpen. Afmeting: 81 x 65 cm. In goede staat.
Vier vooroorlogse missie spaarpotten. Onder andere: Gips, hout, metaal, celluloid. Drie met bewegende figuren na muntinworp (pagode). Eén maal kerk, gips, chips af. Verder goed. Afmeting: 20 - 33 cm. ...
Groot antiek mahoniehouten scheepsstuurwiel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 102 cm. In goede staat.
Antiek scheepsstuurwiel. Mahonie met ijzeren banden. Afmeting: ø 97 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek gietijzeren grafmonument. Barok. Circa 1800. Originele beschildering, met engel en medaillon. Afmeting: 100 cm. In goede staat.