Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Oosters houtgestoken kistje met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met floraal zweepslag decor. Afmeting: 100 x ø 35 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Jugendstil specerijenkastje met keramieken lades. Circa 1915. Afmeting: 45 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Grote drie-lichts messing hallamp met rond glas. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x ø 30 cm. In goede staat.
Antieke stereokijker met veel kaarten. In boekvormige doos. Circa 1920. In goede staat.
Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.
Duitse Goebel keramieken vaas met messing, Decor naar Claude Monet, Artis Obis. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Drie oude violen in koffer. 20e Eeuw. Afmeting: 60 - 63 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kwik stickbarometer. Door Hortally. Afmeting: 98 cm. In zeer goede staat.
Groot oud/antiek Japans benen figuur. Japanse man met boomstam. Gegraveerd en met karaktertekens. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Sluitgewicht, twee vijzels (19e eeuw), gewichtendoos (19e eeuw). Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee kapitale antieke historisme Majolica schenk sierkannen. Circa 1880. Eén met haarlijn. Eén chips bovenrand. Afmeting: H 74 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Hollandse missie-spaarpotten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Gips, metaal, Negroïde popje is celluloid. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Eén maal 19e eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist. Eén maal Japans lakwerk kastje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met gevleugelde leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme houtkachel met kariatiden en guirlandes et cetera. Circa 1880. Niet compleet, deurtje voor mist, zit nu lade in. Afmeting: 116 x 40 x 52 cm. In redelijke staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met gevleugelde leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder wandconsoles met steenbokken. Circa 1900, met glazen ogen. Circa 1930, geheel hout. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits emaille reclamebord van Siemens. Circa 1930 - 1950. Beschadigingen. Afmeting: H 61 x B 42 cm. In redelijke staat.
Vijf oude/antieke blikken gelithografeerde kinderschooltassen. Afmeting: 18 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Heineken Bier lichtreclame uit de 60-er jaren. Afmeting: ø 26 x 9 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke bureau thermometer. Circa 1900. Man met cello op albasten basement. Compositie metalen figuur. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vijf oude flessen met Vieux Calvados. Michel Beucher. Afmeting: 30 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke marmeren (water)bronplaat met cherubijnkop. Afmeting: 50 x 40 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten naaikist met geheime lade, spiegel en intarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 16 x 39 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude reclameborden. Frankrijk. Eén maal Astral Peinture, beschadigd. Eén maal Armagnac Barnabé. Afmeting: 24 - 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse plated historisme wijnschenkkan. Circa 1880. Mondgeblazen glas. Twee merken: V.S. en tweemaster. Afmeting: H 35 cm. In zeer goede staat.
Antieke gesigneerde tafellamp met ice crack glas. Circa 1910. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 25 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Lot oud koper/metaal. Onder andere: 10x leeuwenkoppen deurkloppers. 2x Grote messing plaquettes muziek. 1x ijzeren sierstuk. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Renaissance/historisme haardplaat met ridder en ranken. 19e Eeuw. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.
Zes antieke gietijzeren kerstboom standaards. 1900 - 1920. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinese messing plated wierookbrander. Gesigneerd, met draak. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 11 x 7,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.
Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees brons. Eén wierookpot met Foo-hond, hengsel los erbij. Eén Chinese dansende figuur, goed. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.
Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.
Tien diverse oude Droste Cacao blikken. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl plafonniere. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.
Lot antieke spaarpotten. Geëmailleerd + houten missie spaarpot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke (collecte) spaarbussen/spaarpotten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.
Antiek tinnen inktstel in Louis Seize-stijl met daarop briefweegschaal gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Grote antieke petroleumlamp met kristalglazen reservoir + Korinthische zuil met messing en messing voet. Circa 1900. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.
19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Figuurlijke thermometer. Goudkleurig. Samac. Vrouw zittend bij trap. Afmeting: 45 x 19 x 15 cm. In redelijke/goede staat.
19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met vleermuiskoppen. Afmeting: 7,6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin en koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Vijf antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Duitsland. Drie maal klein. Twee maal groot. Met namen, stempels en dateringen. Afmeting: ø 24 - 35 cm. In goede staat.
Vier-lichts Art Deco hanglamp van messing met originele glazen kappen. Circa 1930. Afmeting: 50 x ø 55 cm. In goede staat.
Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Houten religieus intarsia kunstwerk. Christus als schaapsherder. Circa 1930. Afmeting: H 64 x B 46 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Neogotische bronzen deurklopper met Maria. Afmeting: 39 x 19 x 4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse tinnen kraantjeskan zonder komfoor. Kraantje incompleet. Afmeting: H 37 cm. Verder in goede staat.
Koffer vol antiek. Onder andere: Deurkloppers, deurbeslag, meetlint, gereedschap etcetera. Afmeting: 15 x 30 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil beschilderde opaline petroleumlamp. Circa 1915. Kap scherf gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese ivoren Quan Yin op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing aker en een koper beslagen blaasbalg. Afmeting: 48 - 76 cm. In goede staat.
Oude Duitse Hohner accordeon. Type Verdi II. In originele koffer. Afmeting: 50 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Antieke ronde dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor op deksel. Circa 1880. Craquele in schilderwerk. Afmeting: ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Grote bronzen tafellamp met marmeren basement, porseleinen fitting + trekkoord. Boeren jongen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten crucifix. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Drie Chinese miniatuurboekjes met zijde schilderijen. Gesigneerd + houten kaft. Afmeting: 11 x 8 x 2 cm. In goede staat.
Twee antieke schilderijlijsten. Doekmaat H 27 x B 43 cm. + H 41 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke voorraadblikken, onder andere Droste. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek emaille. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.