Kunstglazen vis op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Murano-stijl kunstglazen pelikaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote flesvormige kunstglazen vaas met noppen. Aardetinten. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Glazen kunstobject met goudfusing. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee geslepen kristalglazen wijnkaraffen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x ø 13 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil vaas. Circa 1915. Dikwandig met gouden bovenrand. Bohemen? Afmeting: 13 x ø 8 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Muizenfles met fraaie gematteerde graveringen, onder andere vliegende vogel boven brandend hart = brandende liefde. Mogelijk een huwelijkscadeau, voorzien ...
Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee moderne glasfusing glazen pompoenen. Kleur: blauw/groen. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x ø 16 cm. In goede staat.
Bijzondere antieke blauw-glazen spuugfles met twee schroefdoppen. Afmeting: 8 x 11 cm. In goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen glasfusing schaal met diverse kleuren en zilver. Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x ø 43 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen schaal met plooien, goud fusing + diverse kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 40 cm. In goede staat.
Zware kristalglazen gembercoupe. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselcoupes in Louis Seize-stijl. Met facet slijpsel en mattering. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 19 cm. In goede staat.
Twee kristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Kunstglazen vaas met vrouwelijk gezicht. Rode lippen + wimpers. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee antieke odeurflacons. Eén maal antieke geribbelde blauw-glazen odeurflacon met origineel etiket en vergulde schroefdop. Eén maal antiek geslepen groen-glazen odeurflacon met vergulde schroefdop. ...
Schuitvormige kristalglazen fruitschaal op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen taartschaal op hoge voet. 20e Eeuw. Afmeting: 26,5 x ø 33 cm. In goede staat.
Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Glazen glasfusing stier. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 8 cm. In goede staat.
Set van zes gekleurde facet geslepen Boheems kristallen wijnglazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee moderne glazen vazen met pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke kristallen stopkaraffen. Divers. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.
Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek kristal. Eén grote kaasstolp + geslepen stopkaraf. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.
Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...
Twee delen Swarovski: 1x Crystal Planet (238985) waarop een vredesduifje met metalen lauwertakje staat, geheel staand op aluminiumkleurige display. H.: 12cm. en 1x Juwelendoosje (207886), uitgevoerd i...
Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...
Drie delen Swarovski: 1x Poedel zittend (181317), uitgevoerd in helder kristal met matte poten, tong en deel van de staart H.: 4,4cm., 1x Tafelbel klein (013916), uitgevoerd in helder kristal met drie...
Kavel met 5 delen Swarovski waaronder 3 kristallen hartjes in helder, rood en blauw kristal ca. 4x4cm., twee kristallen bloemen (rode en gele knop) en twee sleutelhangers van Stolker. Allen in goede s...
Twee delen Swarovski met schade: 1x Kandelaar uitgevoerd in mat en helder kristal met twee blauw kristallen bollen (bij lijmrand voet losgelaten, verder in goede staat) H.: ca. 16cm. en 1x Jaarstuk Pe...
Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...
Drie delen Swarovski met (lichte) schade: 1x Zeilschip Santa Maria (162882), uitgevoerd in helder en mat kristal (zonder spiegel). Middelste mast afgebroken op lijmrand, verder in goede staat. 1x toek...
Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen zeilboot. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke opaline vazen met florale decor. Circa 1880. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.