Pablo Picasso. Keramieken bord. 1881 - 1973. Gedateerd 25.9.53. (Picador) Torrero ter paard en stier (Corrida soleil) verso 98/100 edition Picasso Madoura + blindstempel Madoura Edition Picasso. Afmet...
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met origineel deksel en onderschaal. Floraal, goud decor met binnenin Heraldijk wapen. Chip onderschaal, verder goed. Afmeting: 17 x ø 25 cm. In goe...
Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte schotel met keizer te paard en figuren in berglandschap. Bodemmerk blad. Chips rand. Afmeting: ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie, tuin en vogels op de kop vliegend decor. Kang Xi gemerkt. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, één chip. Afmeting: 7 x 12,5 ø cm. In goed...
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner + Familie Rose draken decors. Zes schotels, één beschadigd. Vier kopjes, één beschadigd. Afmeting: 5,5 - 8,5 ø cm. In redelijk/goede staat...
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Wildzang decor. Model nr.: 6. Afmeting: H 29 x ø 13 cm. In goede staat.
Paar grote antieke Colenbrander Ram vazen. Arnhem-Holland. Schilder V.B. Model nr.: 29. Afmeting: 20,5 x ø 13 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 18 x ø 23 cm. In goede staat.
Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...
19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Neo Renaissance/Historisme pronk bokaal met deksel. Voorzien van putti, ramskoppen en kariatiden. Minimale chip. Afmeting: 51 x ø 34 cm. In goede staat.
Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas. Circa 1910. Ontwerp G.J.D. Offermans. Met lusterglazuur en vissen decoratie. Afmeting: 25 x ø 14 cm. In zeer goede staat!!
Grote Delftse Fayence pronk dekselpot met putti, en floraal/figuren decor. Circa 1880. Neo Renaissance. Gemerkt APK. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude Majolica bloempot op zuil. Cassis kleur. Floraal decor. Afmeting: H 115 x ø 40 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal, floraal. Gemerkt Oud Delft Starre. Circa 1930. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse Fayence vaas. Circa 1930. Gemerkt Oud Delft. Schilder H.D.E. Octogonaal, floraal beschilderd. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Groot drie-delig Hollands Porceleyne Fles Fayence kaststel. Eén chip. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 36 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Kapitale Italiaanse porseleinen strijdwagen. Made in Italy. 20e Eeuw. Bloemblad beschadigd. Afmeting: 56 x 70 x 30 cm. Verder in goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin, goud decor. Drie borden goed. Drie borden beschadigd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta Ming figuur. Deels geglazuurd. Licht beschadigd, achterkant grafgift. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels 18e eeuw met decour in coulissen, twee minimale chips. Vier kopjes met decor in coulissen. Twee kopjes, minimale chip. Afmeting: 5 x ø 1...
Negen stuks 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels met floraal/goud decor. Twee gaaf, zeven minimale chips randglazuur. Afmeting: 11 - 12 ø cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Imari porseleinen Ghendi-kan met floraal en goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met landschap/tekst decor. Kang Xi gemerkt. Afmeting: 15,5 x ø 19,3 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met messing bovenrand, florale decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke lampenvoeten. China/Japan. Eén maal met blauw porseleinen vaas met standring in blauw, circa 1900. Eén maal wit porselein met goud decor. Afmeting: 23 - 43 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met tekst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans porseleinen kraagvazen met geisha/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Oude Chinese vergulde jade lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 8 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met vogel in tuin decor. Twee borden gaaf. Vier borden minimale chip. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.