Drie 19e eeuwse porseleinen Empire/Biedermeier vazen met landschappen en goud decor. Twee vazen haarscheur. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie 18e eeuwse vazen met landschap decor, kapot. Eén 19e eeuwse gemberpot met bloesemtakken decor, chips deksel. Afmeting: 14 - 17 cm. In matig/redelijke staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met Foo-hond en bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 12,5 x 17,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige Kang Xi schotels met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...
Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje maken muziek, nr. 150. Meisje met bloemen en vogeltje, nr. 351. Meisje met paraplu en picknickmand 'Visiting a invalid', nr. 382...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met bloempot en vogel, nr. 17. Jongetje met telefoon, nr. 124. Jongetje op ski's, nr. 59. Jongetje met hond en taart, nr. 9. Afmeting: H 1...
Zeven diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongetje zit in appelboom, nr. 142. Jongetje met pet en strik 'Lucky Fellow', nr. 560. Jongen op hek met vogel, nr. 111. Jongen en meisje met ma...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel, waarvan twee beeldjes zeer oud zijn. Bestaande uit: Zeer vroeg beeldje van drie engeltjes die muziek maken, gelijmd, nr. 37. Beeldengroep van jongen en meisje o...
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met origineel deksel en onderschaal. Floraal, goud decor met binnenin Heraldijk wapen. Chip onderschaal, verder goed. Afmeting: 17 x ø 25 cm. In goe...
Paar grote antieke Colenbrander Ram vazen. Arnhem-Holland. Schilder V.B. Model nr.: 29. Afmeting: 20,5 x ø 13 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels 18e eeuw met decour in coulissen, twee minimale chips. Vier kopjes met decor in coulissen. Twee kopjes, minimale chip. Afmeting: 5 x ø 1...
Negen stuks 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels met floraal/goud decor. Twee gaaf, zeven minimale chips randglazuur. Afmeting: 11 - 12 ø cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud en floraal decor. Met bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 35 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Prachtige oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vleermuizen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x ø 25 cm. In goede staat.
Negen antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips, haarlijnen. Drie onbeschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes en Geisha. Zes-kantig. Vier schotels, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Teer decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. "Ram". Model nr.: 16. Chip bodemrand. Afmeting: H 17,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Studio-Line. Ontwerp door Peynet. Tweede helft 20e eeuw. Oortje eekhoorn mist. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal + Ram doos. Arnhem-Holland. Landelijk decor. Model nr.: 35. Afmeting: H 5,5 x ø 11,9 cm. In goede staat.
Zeven oude Chinees porseleinen borden. Divers. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 19 - 21 cm. In goede staat.
Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel met opgewerkte bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner, met binnenin koekoek uit het huis decor. Afmeting: 5,5 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Groot Imari bord, circa 1800, goed. Diepe Imari schotel, haarlijn. Familie Rose bord, gelijmd. Afmeting: ø 21,5 - 24 cm. In matig/goede staat.
Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.
Zeldzaam veertien-delig Jugendstil Villeroy & Boch visservies met diverse handbeschilderde vis/goud decors. Circa 1915. Afmeting: 23 - 60 cm. In goede staat.
Prachtige grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in coulissen decor. Zes-tekens bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 19 x ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén balustervormige vaas met figuren decor. Eén grote viskom met floraal decor, craquele glazuur en binnenin vis decor. Afmeting: 35 x 32 ø cm. / 30 x 36,5 ø ...
Twee antieke Chinees porseleinen vaasjes met Lange Lijs decor. Afmeting: 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.
Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...
Vier antieke Chinees porseleinen kopjes met zotjes. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: 3,7 x 6,3 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Kang ci Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Kerstkribbe met engel en kaarsje, nr. 54. Jongen met cello, nr. 89. Jongen en meisje onder paraplu 'Stormy weather', nr. 71. Jongen met fluit op ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloesem/prunus decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kop en schotels met peterselie decor en lang lijs. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels tuin decor met koekoek...
Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 3,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk en thee-kleurig glazuur. Binnenin bloem. Afmeting: 5 x ø 8,3 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met steur decor onder water + floraal decor. Afmeting: 38 x 39 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen kom met rood glazuur en zes karakters bodemmerk. Afmeting;: 8 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner + Familie Rose draken decors. Zes schotels, één beschadigd. Vier kopjes, één beschadigd. Afmeting: 5,5 - 8,5 ø cm. In redelijk/goede staat...
Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier Capucijner kopjes met zotjes. Eén maal Amsterdams' bont. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor. Octagonaal. Afmeting: 5 x 11 ø cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon waterbak met gecontourneerde omranding. Afmeting: 5,3 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Zeskleur decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Woelig decor. Model nr.: 23. Afmeting: H 16,5 x ø 18 cm. In goede staat.
19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.