This website uses cookies

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Antieke Chinese bloempot 6010
Antieke Chinese bloempot

Result:

900 EUR

Sold
Colenbrander Ram vaas Woelig 6237
Colenbrander Ram vaas Woelig

Result:

900 EUR

Sold
2x 18e Eeuwse Chinese bordjes 6306
2x 18e Eeuwse Chinese bordjes

Result:

850 EUR

Sold
Oude Chinese vaas 6534
Oude Chinese vaas

Result:

850 EUR

Sold
6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels 6012
6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels

Result:

800 EUR

Sold
Colenbrander Ram vaas Zeskleur 6245
Colenbrander Ram vaas Zeskleur

Result:

750 EUR

Sold
Chinese Familie Rose vaas 6040
Chinese Familie Rose vaas

Result:

700 EUR

Sold
Oude Chinese plaquette 6156
Oude Chinese plaquette

Result:

700 EUR

Sold
Colenbrander Ram vaas Teer + doos 6233
Colenbrander Ram vaas Teer + doos

Result:

700 EUR

Sold
18e-19e Eeuwse Chinese trompetvaas 6554
18e-19e Eeuwse Chinese trompetvaas

Result:

700 EUR

Sold
Chinese diepe schotel Lange Lijs 6568
Chinese diepe schotel Lange Lijs

Result:

700 EUR

Sold
Chinese Kang Xi gemerkte penselenpot 6039
Chinese Kang Xi gemerkte penselenpot

Result:

650 EUR

Sold
Colenbrander Ram vaas Spichtig + doos 6232
Colenbrander Ram vaas Spichtig + doos

Result:

650 EUR

Sold
Colenbrander Ram schaal 6236
Colenbrander Ram schaal

Result:

650 EUR

Sold
2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen 6597
2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen

Result:

650 EUR

Sold
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6006
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Result:

600 EUR

Sold
6x 18e Eeuwse Chinese Kang Xi borden 6046
6x 18e Eeuwse Chinese Kang Xi borden

Result:

600 EUR

Sold
Chinese Familie Rose vaas 6162
Chinese Familie Rose vaas

Result:

600 EUR

Sold
Oude Chinese vaas 6201
Oude Chinese vaas

Result:

600 EUR

Sold
Chinese celadon ribvaas 6357
Chinese celadon ribvaas

Result:

600 EUR

Sold
Grote Chinese vaas 6400
Grote Chinese vaas

Result:

600 EUR

Sold
Grote oude Chinese sierschotel 6533
Grote oude Chinese sierschotel

Result:

600 EUR

Sold
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel 6003
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel

Result:

550 EUR

Sold
Chinese blauwe vaas 6095
Chinese blauwe vaas

Result:

550 EUR