van Santen? Circa 1900. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 92 cm. In redelijk/goede staat.
Theo Wolvecamp. 1988. Handgesigneerd. Epreuve de artiste. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Willem Witjens. 1884 - 1962. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Paneel. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Fransiscus Leonardus Corsius. 1933 - 2013. Verlicht terras met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met rivierbedding. Rocks River Ormiston. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Eduard Schalbroeck. 1853 - 1935. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In redelijke staat.
Herman Bogman. Pendant. 1890 - 1975. Twee landschappen. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Otto Scheurer. München/Duitsland. 1862 - 1934. Fazanten in besneeuwd landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
W.J. Koppius. Wilbrandus Joannes Koppius. 1859 - 1945. Landschap naar J.J. v/d Maaten. Landschap met figuren en eenden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.
Gesigneerd L. Bramer, 1650. Mogelijk Leonard Bramer. 1596 -1674. Bijbels tafereel. 17e Eeuw. Strijd Mozes tegen de Egyptische Farao (Exodus). Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B...
Theodor Pixis. 1831 - 1907. Duitse School. Antiek interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duits landschap met gebouw, figuren en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 70 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Mirage edition inc. Dames buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met oorbel. 2.150 edition, 18b, 3-85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 19445 - 1984 U.S.A. Dames buste. The playboy portfolio. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In redelijk/goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 1 200 Edition 17b 2 '86 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 61,7 x B 62,7 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
Jan van der Linde. 20e Eeuw. Hollands zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Anno 1899. Ooievaren op nest. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Grachtgezicht Brugge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Zelfportret uit 2000. Zeldzaam. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 40 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Jan Zwaan. 1953 - . Gezicht op Zwartsluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.