Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Luois Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U
19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G
Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.
Bakeliet camera,Coronet 'Vogue' Engeland 1930/40, roodglas lens.11.5x7.5x3 cm.
Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.
Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.
Aardewerken sculptuur van een grote aardewerken schenkkan. Beeld is afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden bekend om de prachtige groen/zwarte aardewerk ...
3 Aardewerken sculpturen van een ijsbeer (6x10x5cm.), zeehondje (8x17x10cm.) en een eendje(15x9x6cm.) Beelden zijn afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden...
Ring GG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 14 mm.,Ø55, 16gr.
Aardewerken sculptuur van een schaaltje in de vorm van een zwaan. Beeld is afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden bekend om de prachtige groen/zwarte aar...
Zilveren menage set,4-delig, met origineel blauw binnenglas, empire stijl,rustend op 4 pootjes 925/000 Cond.: U
Gesigneerd Dickz, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: r met scheurtje
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Genummerd 134, papier-mache lichaam. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen. Originele kleertjes en schoentjes L.: 60cm. Cond.: R
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U
Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U
Tegeltableau ca. 1900 naar een schilderij van de bekende Franse schilder Corot. Eiken lijst. Beschadigd 96x81x8cm. Cond.: R-M
Kavel van 6 delen antiek ivoor en/of been. O.a; messenleggers, tand, bok, palm en armband ca. 8cm. Cond.: G