Zilveren ring 925/000 bezet met granaat en markasietjes, 8.9 gr. ø63 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Ring zilver 925/000 verguld met schakelmotief. 13.8 gr., 62 cm.
Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6en 5 mm.half gematteerd L 50 mm., 12.1 gr.
Scharnier creolen GG750/000, bezet met briljanten 0.28ct.W/PI,10.2 gr.
Ring GG/WG 750/000 met briljanten 0.38 ct.,TW/Loepzuiver,ø 55, 6.4 gr.
Zilveren broche 19e eeuw, bezet met diamant, 8.4 gr.
Naald RG 585/000 met 2 saffieren antiekgeslepen in goede kleur,2 Orientparels 2mm.,8 kleine orientparels,L.63mm.,1.8 gr.
Zilveren zakhorloge ca. 1880, snek, ankergang secondenwijzer,sleutel ontbreekt