Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G
Geribt oud kristallen vaasje (draadglas) met verzilverd voetje ca. 1900, 1 chipje 12xø6cm. Cond.: G
Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.
Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.
Antiek Hollands zilveren dekseldoos, 1887, met romantische voorstellingen,scharnierend deksel met beweegbare greep. 8,3x5x5cm. 102gr. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Zilveren kop & schotel, Frans gekeurd ca. 1880 835/000 131gr.
Aardewerken sculptuur van een grote aardewerken schenkkan. Beeld is afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden bekend om de prachtige groen/zwarte aardewerk ...
3 Aardewerken sculpturen van een ijsbeer (6x10x5cm.), zeehondje (8x17x10cm.) en een eendje(15x9x6cm.) Beelden zijn afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden...
Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.
Aardewerken sculptuur van een schaaltje in de vorm van een zwaan. Beeld is afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden bekend om de prachtige groen/zwarte aar...
Ring GG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 14 mm.,Ø55, 16gr.
Gesigneerd Dickz, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: r met scheurtje
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Genummerd 134, papier-mache lichaam. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen. Originele kleertjes en schoentjes L.: 60cm. Cond.: R
Zilveren menage set,4-delig, met origineel blauw binnenglas, empire stijl,rustend op 4 pootjes 925/000 Cond.: U
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U
Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U
Tegeltableau ca. 1900 naar een schilderij van de bekende Franse schilder Corot. Eiken lijst. Beschadigd 96x81x8cm. Cond.: R-M