This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Rozenburg tegeltableau
Starting price 500 EUR

Tegeltableau met 6 tegels in lijst. Gemaakt en gemerkt door Rozenburg Den Haag, genummerd CK 323 ca. 1900. Met beschildering van een grote kerk 57,5x43cm. Cond.: G

Rozenburg bierkruik
Starting price 220 EUR

Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G

2 Vazen
No reserve price

2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.

2 Schalen en 2 onderschalen
Result: 25 EUR

2 Wit aardewerken schalen met onderschotel. 1x Ovale Wedgwood opengewerkte schaal met onderschotel 8x26x21cm. 1x Rode schaal met onderschotel 7xø24cm. Beide 20e eeuws. Wedgwood schaal heeft 1 chip Con...

Jos Bamps, Litho
Result: 45 EUR

Jos Bamps (Zutendaal 1953), litho op papier, Abstract 513/800 36x29cm. Cond.: U

Stel dekselvazen
Result: 50 EUR

2 Imaristijl dekselvazen van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vogels eind 20e eeuw 35xø80cm. Cond.: G

Stel kandelaars
Starting price 30 EUR

2 Imaristijl kaarsenstandaards van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vlinders eind 20e eeuw 23x9,5x9,5cm. Cond.: G

Zilveren suikertang
Result: 20 EUR

Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U

Hummel lampje
Result: 80 EUR

Staand schemerlampje met porseleinen voet van Hummel Goebel Duitsland 1960-1972. Voorstellend meisje en vogel in een boom. Cond.: G

Koperen wandarmen
Starting price 20 EUR

VERVALLEN UIT VEILING

7 Kleine Persjes
Starting price 70 EUR

5 Grotere Perzen
Starting price 70 EUR

Bronzen Paard
Starting price 155 EUR

Bronzen beeld van een lopend paard met zwart marmeren voet. 21e eeuws 37x43x15cm. Cond.: U

Chinees bord, 18e eeuw
Starting price 80 EUR

Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.

4 Aardewerken borden Swatow
Result: 25 EUR

4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G

Zilveren dames zakhorloge ca. 1900
No reserve price

Zilveren dameszakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1875
Result: 65 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1875 ,J.B. Yabsley London, snek. sleutel ontbreekt

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880
Result: 80 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1880 ,H. Samuel, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt

Metalen sleutelhorloge
No reserve price

Metalen sleutel vestzakhorloge, cilindergang.sleutelopwinding, sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Starting price 70 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1880,Langdon Davies, sleutelopwinding, ankergang.secondenwijzer. sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Starting price 70 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1880 Salmo Brothers, ankergang,secondenwijzer,sleutelopwinding, sleutel ontbreekt

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
No reserve price

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, cilindergang, sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1880
Result: 60 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1880, snek, ankergang secondenwijzer,sleutel ontbreekt

Double zakhorloge
No reserve price

Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer