Kristallen odeurflacon met zilveren dop, Hollands 19e eeuw 10cm. Cond.: G
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahitiparel ø12.5 mm.8.1 gr.
Kristallen ovale bonbonbierre op zilveren voet 19x13,5x7cm. Cond.: G
Oorstekers WG 750/000,bezet met diamanten W/SI 1.0 crt, carre slijpsel
Oorstekers GG 585/000,bezet met een mooie aquamarijn,2.8 gr.
Granaat collier 2 snoer,L68 cm,(34) met GG 14 kt. schuif en 36 tussenbolletjes GG 14kt.
Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.
Zilveren kop & schotel, Frans gekeurd ca. 1880 835/000 131gr.
Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.
Ring GG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 14 mm.,Ø55, 16gr.
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G