This website uses cookies

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Rozenburg tegeltableau 4378
Rozenburg tegeltableau
Starting price 500 EUR
Rozenburg bierkruik 4148
Rozenburg bierkruik
Starting price 220 EUR
2 Vazen 4128
2 Vazen
No reserve price
Sold
2 Schalen en 2 onderschalen 4307
2 Schalen en 2 onderschalen

Result:

25 EUR

Sold
Jos Bamps, Litho 1251
Jos Bamps, Litho

Result:

45 EUR

Sold
Stel dekselvazen 4131
Stel dekselvazen

Result:

50 EUR

Stel kandelaars 4137
Stel kandelaars
Starting price 30 EUR
Sold
Zilveren suikertang 15
Zilveren suikertang

Result:

20 EUR

Sold
Hummel lampje 4472
Hummel lampje

Result:

80 EUR

Koperen wandarmen 2343
Koperen wandarmen
Starting price 20 EUR
7 Kleine Persjes 0
7 Kleine Persjes
Starting price 70 EUR
5 Grotere Perzen 0
5 Grotere Perzen
Starting price 70 EUR
Bronzen Paard 4052
Bronzen Paard
Starting price 155 EUR
Chinees bord, 18e eeuw 4281
Chinees bord, 18e eeuw
Starting price 80 EUR
Sold
4 Aardewerken borden Swatow 4559
4 Aardewerken borden Swatow

Result:

25 EUR

Zilveren  dames zakhorloge ca. 1900 360
Zilveren dames zakhorloge ca. 1900
No reserve price
Sold
Zilveren zakhorloge ca. 1875 353
Zilveren zakhorloge ca. 1875

Result:

65 EUR

Sold
Zilveren vestzakhorloge ca. 1880 354
Zilveren vestzakhorloge ca. 1880

Result:

80 EUR

Metalen sleutelhorloge 358
Metalen sleutelhorloge
No reserve price
Zilveren zakhorloge ca. 1880 356
Zilveren zakhorloge ca. 1880
Starting price 70 EUR
Zilveren zakhorloge ca. 1880 351
Zilveren zakhorloge ca. 1880
Starting price 70 EUR
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900 355
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
No reserve price
Sold
Zilveren zakhorloge ca. 1880 352
Zilveren zakhorloge ca. 1880

Result:

60 EUR

Double zakhorloge 361
Double zakhorloge
No reserve price