Jachtstel garnituur bestaand uit een sofa, 2 stoelen, 2 armleunstoelen en een tafel (Zuid-Duits of Oostenrijks). Massief notenhout ingelegd met meerdere soorten vruchtenhout. Rugleuning met doorbroken...
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, "stoffenverkoopster" 40x50cm. Cond.: U
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U
Collier GG750/000,L 42cm, bezet met een briljant 0.90ct TC/SI,en briljanten 0.55 ct. W/SI.
5-Delig zilveren theeservies, America gekeurd ca. 1930. 925/000 Buchman and Son 2713gr. Cond.: G
Ring WG/GG750/000 ø56, briljanten 4.85ct. TW/VS en champagnekleurig VS/SI.voormalige verk.prijs€12500.- 14.3 gr.
Grote mysterieuze klok van composiet , gesigneerd Auguste Moreau (Parijs 1834 - 1917 Frankrijk), groot compositie beeld met mooie patina, "Enfant Victorieux" 85x33x37cm. Cond.: G
2 Duelleerpistolen met notenhouten greep ca. 1850. Tirieux Besson, Frans gemerkt B.C. 48cm.
Monogram F.B. (linksonder) 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee. Oude bedoeking 41,5x54cm. Cond.: G
Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, ploegende paarden 48x34cm. Cond.: U
Collier met 38 zeer fijne wit ,licht creme kleurige Zuidzee parels 10.5-15.5 mm.,met 2 sluitingen WG 750/000,L.44cm.
Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-
Hollandse secretaire ca. 1810 met massief aangeborste deurpanelen. Inlegwerk van verschillende vruchtenhoutsoorten. Interieur met vele laadjes 150x101x46cm.
Italiaanse commodeca. 1950-1960 meermaals gebogen en gebombeerd. Opgelegd met noten- en wortelnoten fineer. Inlegwerk aan de zijkanten, front met figuren. Fineerdikte 0,5 tot 2mm. Zeldzaam meubel van ...
Antieke smeedijzeren scheepskluis eind 17e begin 18e eeuw. Met origineel slot en sleutels op houten voet. Rondom met geklonken smeedijzeren banden. Binnenzijde met opengewerkt slot vergrendelt naar al...
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam.
bakfout achter
Amerikaans Winchester kaliber 12 geweer 19e eeuw. Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. 125x19x3,5cm. Cond.: U
Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.
Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G
Eikenhouten staand horloge met beschilderde voorplaat, Engels ca. 1840 Toby Fletcher, Barnsley England,H.230 cm.
Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, kleine beschadiging 45x35cm. Cond.: R
Heinrich Martin Krabbe (Londen 1868 - 1931 Amsterdam), diverse musea, olieverf op paneel, koffiemalen 25x37cm. Cond.: G