Grote tafelopzet fruitkom compleet met bronzen ornamenten en voet eind 20e eeuw. Bovenste porseleinen kom is doormidden gebroken. 42x38x32cm. Cond.: R
6 Flessen rode wijn van Clos Valentin allen anno 1975 0,75L.
Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.
Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G
2 Windlichten. De staanders zijn zwaar verzilverde en de 2 kelken zijn gemaakt van geëtst glas eind 20e eeuw 40xø12cm. Cond.: G
Gietijzeren plaat (60x35cm.) met bijbelse voorstelling, "Het laatste avondmaal", eind 20e eeuw, Cond.: G
Staande koperen asbak begin 20e eeuw, Art Nouveau K.M.D. Tiel, 89xØ23cm. Cond.: G
Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G
Tinnen kraantjeskan begin 20e eeuw, zwart beschilderd, 38xØ13cm. Cond.: G
Jezus aan kruis, ingelijst in goudkleurige lijst achter bol glas met velours, begin 20e eeuw, 40x30x45cm. Cond.: U
Bruin lederen reiskoffer, 1e helft 20e eeuw, 49x32x11,5cm. Cond.: G
Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G
Lourdes plaquette met speeldoos en juwelenkistje (bewerkt), hout met metaal begin 20e eeuw, 33x22x2cm en 24x15x13cm. Cond.: U
2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R
Antieke citer ca. 1900. Alle snaren zij nog heel. Gemerkt Gitarr Zither Qualitäts Fabrikant. 50x35cm. Cond.: G
3 Vergulde brillen, inklapbaar met handvat ca. 1900. 19cm, 17cm en 17 cm. Cond.: G